2733
2734
عنوان

عکس دختر تو گوشی شوهرم

6666 بازدید | 160 پست

سلام،اول اینو بگم که گوشی تو خونه ما وسیله شخصی نیس و هم من و هم شوهرم خیلی راحت به گوشی هم دسترسی داریم ولی اینم می‌دونم که شوهرم از کوچکترین امکانات گوشی هم اطلاع داره و اگه بخواد چیزیو پنهان کنه خیلی راحت این کارو می‌کنه .دیشب دیدم حافظه گوشیش پر شده خواستم یکم از فضاشو خالی کنم داشتم چیزای اضافیشو حذف میکردم که یک فایل فشرده هم بینشون بود با یه اسم الکی(که معمولا کسی این فایلارو باز نمیکنه) رفتم توش دیدم چن تا عکس از یه دختر بود که کاملا مشخص بود که عکس یهویی و سلفیه و یک ویس از صدای گیتار(شوهرم تازه گیتار خریده و بعضی وقتا تمریناشو ضبط می‌کنه),بعد سریع خارج شدم از پوشه و شوهرم هم گوشیو گرفت گفت کار دارم و رفت که گیتار تمرین کنه،حالا موندم چجوری بفهمم که قضیه چیه؟

اصلا تا حالا رفتار مشکوکی از شوهرم ندیدم و اخلاقش هم خوبه و همدیگرو دوست داریم 

نمیتونم باور کنم که بهم خیانت کرده باشه

چطوری بفهمم؟

عکس دختر داشته؟من شوهرم عکس دختر ببینه دعوا میشه😭😭😭😭

وای شماهم مثل منی 😭😭😭😭من دیونه ام شدیداً

اللهم عجل لولیک فرج ب حق حضرت زینب کبری سلام الله علیه 💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه مثل همن 

عزیزم فعلا بد به دلت راه نده 

چیزی ک زیاده عکس دختره 

همه جا ریخته 

سعی کن غیر مستقیم بهش بگی خوشت نمیاد عکس دختر تو گوشیس باشه

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون

از دیشب از ناراحتی زیاد تب کردم تا صبح نتونستم بخوابم اونم فکر کرد سرما خوردم تا صبح همش نگرانم بود امروزم کلی سفارش کرد بهم که مراقب خودم باشمو... نمیتونم باور کنم که بهم خیانت کرده باشه😭😭😭

منم شوهرم می‌دونه چقد حساسم حتی اگه آهنگی که خواننده زنه گوش بده هم ناراحت میشم😭

این و دیگه روم نمیشه بگم ،همش آهنگای شبنم توزلو رو گوش میده 😔😔😔

اللهم عجل لولیک فرج ب حق حضرت زینب کبری سلام الله علیه 💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.
2738
همه مثل همن  عزیزم فعلا بد به دلت راه نده  چیزی ک زیاده عکس دختره  همه جا ریخته&nb ...

آخه اینا کاملا مشخص بود که یکی فرستاده ،عکس سلفی یهویی بود،عکس س ک سی نبود که

بعضی دخترا مثلا تو شهر دارن رد میشن من حواسشو به یه سمت دیگ پرت میکنم مثلا لباسی گلی چیزی که اون دختر رد شه خیلی حرصی ام همش فکرای بد میکنم‌..حتی دلم نمیخاد گوشی لمسی داشته باشه.گفتم با گوشی من میخایی کاری انجام بدی بده ولی خودت گوشی شخصی لمسی نداشته باش اخه یباد تو گوشیش فیلت*رشکن دیدم

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
منم شوهرم می‌دونه چقد حساسم حتی اگه آهنگی که خواننده زنه گوش بده هم ناراحت میشم😭

اتفاقا منم خیلی بدم میاد 

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
آخه اینا کاملا مشخص بود که یکی فرستاده ،عکس سلفی یهویی بود،عکس س ک سی نبود که

خب این عکسا تو اینستا و فیس و تویتر فراوونه 

نگران نباش 

حس میکنم زیاد حساسی 

بذار اگه یه چیز واقعا بد دیدی اون وقت خودتو اذیت کن عزیزم

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
همه مثل همن  عزیزم فعلا بد به دلت راه نده  چیزی ک زیاده عکس دختره  همه جا ریخته&nb ...

خودش می‌دونه پارسال اینستا نگاه میکرد ب این چیزا آنقدر دعوامون میشد آخرشم من تپش قلب گرفتم 

بعضی دخترا مثلا تو شهر دارن رد میشن من حواسشو به یه سمت دیگ پرت میکنم مثلا لباسی گلی چیزی که اون دخت ...

من رفتم سرچ گوگلش چ چیزا ک ندیدم گردن نگرف ک 

2706