2733
2739
عنوان

طلای آب شده یا جهاز؟

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با پولم میتونم یسری برقیا رو بخرم مارک گارسونیک خوبه؟

کالورنس بخر مارک عالیه. و اینکه جهزیه بخر اون بیشتر هرروز داره گرون میشه

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2731

سلام با اجازه استارتر ببخشید 

دوستان  من ۱۲ میلیون وام گرفتمذبرای کاری. ک مراحلش انجام نشد 

الان پولما چکار کنم ک تا یکی دوسال آینده  از ارزش نیفته واگه لازم بود دوباره برای همآن کار استفادش کنم 

ب نظرتون طلا بخرم یا ی وسیله مثل فرش. یا موتور سبکلت 

ک اگه لازم شد بفروشم ودوباره استفاده کنم 

کدوم سودش بهتره 

من نظرم طلاست. همسرم میگن موتور سیکلت 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
سلام با اجازه استارتر ببخشید   دوستان  من ۱۲ میلیون وام گرفتمذبرای کاری. ک مراحلش ان ...

ن طلا سود میکنی خو موتور سیکلت استفادشم نکنین مدل تا سالای آینده پایین میاد قیمتش کم میشه بنظرم. طلا یا دلار بخرین ب شرطی ک واقن تا یکی دوسال دیگه بش دست نزنین

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2738

[QUOTE=161632575]ن طلا سود میکنی خو موتور سیکلت استفادشم نکنین مدل تا سالای آینده پایین میاد قیمتش کم میشه بنظرم. طلا ...[/QUOممنون عزیزم. منم میگم طلا چون وام هجده درصده میخام حتما سود کنم چون سود میدیم بانک 

پس  طلا میخریم 

دوستم یه سرویس طلا بهار خرید هجده الان شده سی ودو 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
[QUOTE=161632575]ن طلا سود میکنی خو موتور سیکلت استفادشم نکنین مدل تا سالای آینده پایین میاد قیمتش ک ...

عزیزم طبق تجربه ای ک دارم اول طلای آب شده بعد سکه خیلی بهتره اگه گردنبند و این چیزا بخری موقع فروش یکم از ارزشش کم میکنن اما سکه و آب شده نه خیلی خیلی کمتره مبلغی ک ازش کسر میکنن

همسرم دلیل من است. 💜🌱
چرا؟ ما شاغلیم جفتمون صبحا ب سختی بیدار میشیم واس کارم راحت بشه میخام بخرم 🙄

من نمی دونم کدوم مارک رو دیدم که خیلی خوشم اومد کتری برقی شیشه ای بود روش قوری قرار میگرفت خیلی خوشگل بود

عزیزم طبق تجربه ای ک دارم اول طلای آب شده بعد سکه خیلی بهتره اگه گردنبند و این چیزا بخری موقع فروش ی ...

ممنونم

خیر ببینی 

ببخشید توی تاپیک شما سوال کردم 

من بودم اگه خونه نداشتم طلا میخریدم یکمم شوهرم میزاشت .بعد طلاها جمع میشد یه خونه میخریدم اما اگه خو ...

آخ گفتی مامانم چقدر بهمون گفت پول جهیزیه و پول عروسیو بذارین رو هم ی خونه کوچیک بخرین سال ۹۳ با پولمون راحت میتونستیم بخریم ...☹

استارتر الان من با کلی لوازم برقی و جهیزیه خوب ک الان دیگه داغون شدن مستاجرم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .
2706