2752
2734
عنوان

اوناییکه برای درمان تنبلی تخمدان رفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 43 پست
منم قائدگی نامنظم دارم و موی زائد اما گفتن رازیانه نخورم بخاطر موی زائد 

رازیانه درمان موی زائد هست اتفاقا

البته تو این دستور مقدار مصرفش زیاد نیست و فقط در حد تنظیم هورمون هاست

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله
رازیانه درمان موی زائد هست اتفاقا البته تو این دستور مقدار مصرفش زیاد نیست و فقط در حد تنظیم هورمون ...

اتفاقا چندروز پیش درمورد نامنظمی پریودم گفتم ی خانمی گفتن رازیانه بخورم وقتی گفتم موی زائد دارم گفتن پس نباید رازیانه مصرف کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا چندروز پیش درمورد نامنظمی پریودم گفتم ی خانمی گفتن رازیانه بخورم وقتی گفتم موی زائد دارم گفتن ...

اشتباه گفتن عزیزم

رازیانه درمان موی زائد هست اتفاقا،البته با توجه به دستور و استفاده منظم و تقریبا ۶تا ۸ ماه طول میکشه تا به طور کامل موی زائد رو از بین ببره،ولی تضمینیه و در صورت رعایت برنمیگرده

2731
ممنون میشم برای موی زائد هم بگید اخه خیلی دارم اذیت میشم خجالت میکشم

کسی که فقط زیر چانه مو دارد هرشب قبل از خواب یک لیوان عرق رازیانه با یک قاشق مرباخوری عسل بخورد اگر همان یک لیوان رازیانه با عسل را ساعت۵ صبح هر روز میل کنید اثرش بیشتر است و زودتر درمان میشوید.

اگر نیم لیوان دمنوش رازیانه را با عسل هر شب قبل از خواب یا عصرها بخورید در مدت طولانی تری در حدود ۸ ماه تا یکسال مشکلاتان رفع میشود.

طرز تهیه دمنوش رازیانه:نیم یا یک لیوان آب را با ۱/۵تا۲ قاشق مرباخوری رازیانه به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه بجوشانید و با یک قاشق مرباخوری عسل بخورید.

اگر دمنوش رازیانه ساعت ۵ صبح میل شود همان اثر را روی موهای زائد زیر چانه دارد.  

کسانی که به جز زیرچانه،قسمت غبغب و روی گردن هم موهای زائد دارند باید به جز عرق رازیانه،هفته ای یکبار رازیانه پلو بخورند و به جز عرق رازیانه دمنوش رازیانه هم در ساعاتی که گفته شد بخورند.

کسی که فقط زیر چانه مو دارد هرشب قبل از خواب یک لیوان عرق رازیانه با یک قاشق مرباخوری عسل بخورد اگر ...

ممنون عزیزم🧡

میگم من قسمت شکم و سینه‌هم موی زائد داره همین روش جوابه؟؟؟

ممنون عزیزم🧡 میگم من قسمت شکم و سینه‌هم موی زائد داره همین روش جوابه؟؟؟

بله عزیزم

اصلا دلیل اینکه زیر چانه،شکم و سینه موی زائد درمیاره تنبلی تخمدان هست،رازیانه با درمان تنبلی تخمدان موهای زائد رو ریشه کن میکنه

خودسرانه درمان نکنید ‌. من خودم سالی یکبار دکتر واسم قرص مینویسه تموم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم ، تو را بخشنده پنداشتم و گنه کار شدم ، تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم، تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم ،تومرا چه دیدی که وفادار ماندی...