2733
2739
اصلا حوصله قرآن خوندن ندارم. خیلی از خدا دور شدم 😔😔😔😔

عزیزم ان شاا..از این به بعد فقط خودت نیستی،یه کوچولو میاد که از وجودت تغذیه میکنه،باید به خودت برسی و آرامش داشته باشی تا کوچولوت هم آرامش داشته باشه وگرنه هردوتاتون اذیت میشین..

وصعیت مالیمون... بی توجه‌ای شوهرم... کمبود محبت خانوادم. سختی‌هایی ک کشیدم. انگار هرچی غم و غصه تو ا ...

عزیزم ان شاالله بسلامتی زایمان راحتی داشته باشی..منم باامپول فشار زایمون کردم..افسردگی گرفتم اما شوهرم و مامانم خیلی کمکم کردن ک خوب شدم..اینو بگم بهت ک بعد زایمان فقط ب چیزهای مثبت فک‌کن ک افسردگی نگیری قوی باش گلم موفق باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه،کاش سزارین میکردی تو این کرونا

آخه سزارینم دیگخ زورم میگیره این همه صبر کردم که طبیعی به دنیا بیارم. امیدوارم هرچی خیره برام پیش بیاد 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
اصلا حوصله قرآن خوندن ندارم. خیلی از خدا دور شدم 😔😔😔😔

قران بخون خدا کمکت میکنه..من دوروز بستری بودم یروز کامل تو زایشگاه بستری بودم باور میکنی قران از دستم نیوفتاد یکسره داشتم میخوندم ..مخصوصا سوره مریم

2728
عزیزم ان شاالله بسلامتی زایمان راحتی داشته باشی..منم باامپول فشار زایمون کردم..افسردگی گرفتم اما شوه ...

چجوری بود گلم چند ساعت ََطولذکشید تا زایمان کنی 

قران بخون خدا کمکت میکنه..من دوروز بستری بودم یروز کامل تو زایشگاه بستری بودم باور میکنی قران از دست ...

باشه سعی میکنم بخونم. میخونم قرآن ولی خیلی کم متاسفانه 

عزیزم ان شاا..از این به بعد فقط خودت نیستی،یه کوچولو میاد که از وجودت تغذیه میکنه،باید به خودت برسی ...

انشالله ممنون گلم خیلی برام دعا کن. دعا کن زندگیم یکم بهتر بشه 

2738
وصعیت مالیمون... بی توجه‌ای شوهرم... کمبود محبت خانوادم. سختی‌هایی ک کشیدم. انگار هرچی غم و غصه تو ا ...

انشاالله افسردگی نمیگیری. یه وقت خدا نکرده داشتی به من پیام بده تجربه دارم چکار کنی. با خودت حتما بادوم پسته کشمش  عسل خرما ببر.

انشاالله افسردگی نمیگیری. یه وقت خدا نکرده داشتی به من پیام بده تجربه دارم چکار کنی. با خودت حتما با ...

اتفاقا هرروز دارم بادوم میخورم. امیدوارم ک نمیرم باشه گلم ممنون از هم دردیت

اوه اوه خیلی محتمله که افسردگی بگیری خیلی هم اذیتت می‌کنه پس از حالا باهاش مقابله کن سوره مبارکه ملک رو بخون هر لحظه که احساس غم کردی بخون دلت رو آروم می‌کنه 

ببین عزیزم بزرگترین مشکلات زناشویی بعد از تولد بچه ایجاد میشه پرخاش و افسردگی زن یکطرف نادانی مرد و بیخیالی یکطرف باعث مشکلات حاد میشه بیشترین طلاقها یا بعد از تولد بچست یا طلاق عاطفی اتفاق می‌افته اینو به خواهر خودم هم گوشزد کردم مواظب رفتارت باش به دیگران کار نداشته باش خودت کار خودت رو انجام بده از سلامتی بچه نگران نباش چون اولا خدا محافظش هست ثانیا سیستم حفظ حیات در بچه‌ها خیلی قوی هست کنارش باش ولی نگرانی الکی نداشته باش این روزها رو‌ گذروندم که میگم 

با بچه کنار همسرت خوش باش من سر بچه اول مدام استرس و ترس داشتم مدام تنش داشتیم اما سر دومی به هممون خوش گذشت روز پنجم رفتیم تو شهر گشتی زدیم بستنی خوردیم به حرکات دختر کوچولوم میخندیدیم خلاصه نذاشتم دوباره افسردگی خوشی تولد بچمونو به من و همسرم کوفت کنه

ببخشید طولانی نوشتم ولی چون تجربه کرده بودم خواستم شما این درد رو نکشی 

خوندن سوره ملک رو فراموش نکن و مدام بگو افض امری الی الله الله بصیر بالعباد 

به سلامتی من هفت سال قبل سال زایمان کردم یک خاطره هست که هیچ وقت از یاد ادم نمیره خیلی شیرین هست&nbs ...

عزیزم. اتفاقا من شب عروسیم اصلا به دلم نبود. همه میگن بهترین شب زندگی ی دختر شب عروسیشه. امیدوارم از خدا شب و روز  زایمانم بشه بهترین شب و روز زندگیم 

اوه اوه خیلی محتمله که افسردگی بگیری خیلی هم اذیتت می‌کنه پس از حالا باهاش مقابله کن سوره مبارکه ملک ...

ممنون عزیز دلم چشم حتما میخونم برام خیلی دعا کن گلم. امیدوارم هرچی از خدا میخای بهت بده