2726

انشالله فرج خیری داشته باشی انشالله به راحتی زایمان کنی 

انشالله به حق پنج تن که پچتو که سالم بغل کردی همه غم هات غصه هات عین برگ های پاییزی بریزه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
به این فکر کن نی نیه نازت میاد بغلت چه باعث شده حس غم بکنی؟

وصعیت مالیمون... بی توجه‌ای شوهرم... کمبود محبت خانوادم. سختی‌هایی ک کشیدم. انگار هرچی غم و غصه تو این بیست و چند سال داشتم همش داره یادم میاد. میترسم افسردگی پس از زایمان بگیرم 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشالله فرج خیری داشته باشی انشالله به راحتی زایمان کنی  انشالله به حق پنج تن که پچتو که سالم ...

ممنون عزیز دلم از دعای قشنگت. انشالله برا شماهم بهترینا اتفاق بیفته

نمیدونم غم دنیا رو دلمه. از دست همه انگار ناراحتم. حوصله هیچ کسو ندارم 😔😔😔

طبیعیه فدات اینجکر موقع ها ادم نمیدونه خوش حال باشه یا ناراحت

لطفا زمان زایمانت برای همه الخصوص  بیماران دعا کن

زایمان راحتی داشته باشی♥️

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
نمیدونم غم دنیا رو دلمه. از دست همه انگار ناراحتم. حوصله هیچ کسو ندارم 😔😔😔

منم همینجوری بودم،حتی باآقام بحثمم شد ولی اصلا دست آدم نیست.توکلت بخدا باشه و قرآن بخون تاآروم شی..

این استرس و غم رو همه دارن حالا بذار نی نی بیاد اصلا نمی‌فهمی کی خوابیدی کی خوردی حتی ببخشید کی رفتی ...

انشالله عزیزم امیدوارم همین طور باشه. برا نی نیم دلم میسوزه 

منم همینجوری بودم،حتی باآقام بحثمم شد ولی اصلا دست آدم نیست.توکلت بخدا باشه و قرآن بخون تاآروم شی..

اصلا حوصله قرآن خوندن ندارم. خیلی از خدا دور شدم 😔😔😔😔

ممنون عزیز دلم از دعای قشنگت. انشالله برا شماهم بهترینا اتفاق بیفته

انشالله امید و توکل بخدا

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706