2733
2739
بهت تبریک‌میگم جلو جلو،ایقد حس خوبیه وقتی باخودت میاریش خونه 😍😍وقتی میخوای بهش شیر بدی وقتی بغلش م ...

عزیزم ممنونم 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
اتفاقا هرروز دارم بادوم میخورم. امیدوارم ک نمیرم باشه گلم ممنون از هم دردیت

منم دوتا سزارین کردم موقع ورود به اتاق عمل میگفتم من مطمئنم میمیرم 😂😂 الان بچه هام بزرگن.. صدقه بده برو خدا پشتته

. ابعسل و شیره انگور  شربت کن همراهت  داشته باشی بعد زایمان بخور.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوتا سزارین کردم موقع ورود به اتاق عمل میگفتم من مطمئنم میمیرم 😂😂 الان بچه هام بزرگن.. صدقه بد ...

باشه گلم حتما ممنونم 😍

ممنون عزیز دلم چشم حتما میخونم برام خیلی دعا کن گلم. امیدوارم هرچی از خدا میخای بهت بده 

دعا میکنم برات بهرحال مهمترین لحظه زندگی شماست براش تلاش و مبارزه کن از حالا مادر شجاع و قوی باش وا بدی دنیا مچالت می‌کنه 

2731

منم مثل تو شب عروسیم درست ماه عسل مشهد رفتیم چیزی که دلم میخواست شد اما اونطور خاطره خوبی نشد عروسیم.موقع گرفتن نی نی توبغلت یه ارامش ویه محبت از طرف خدا میاد خود به خود صبور میشی برا گریه کردن هاش همه چیزش من قبلش فکر میکردم چطور تمیز میکنم حالم بهم میخوره اما وقتی نی نی به چشات نگاه میکنه انوقت عشق میکنی برات چیزی مهم نیست.

چجوری بود گلم چند ساعت ََطولذکشید تا زایمان کنی 

۱۲ظهر بستریم کردن بهم قرص دادن اما جواب نداد بعد شیش ساعت ک شدساعت۶بازم دادن ک جواب نداد دیگه فردا صبحش ساعت۶بم امپول فشار زدن بعد نیم ساعت کیسه ابم ترکید دردام شروع شد کم کم شدیدتر میشد هی میرف میومد..در عرض نیم ساعت دردام خیلی شدید شد ..ده ساعتو نیم درد شدید داشتم ..ساعت۴نیم عصر زایمون کردم ..وقتی نی نیمو بغل کردم کل دردام یادم رف🥰😍

منم مث تو بودم یروز قبل زایمان رفته بودم معاینه ماما گف باید بستری شی خیلی میترسیدم همش گریه میکردم ولی خداروشکر گذشت بابا راحت شدم تو ب اینش فک کن ک دیکه راحت میشی ..چهل روز از اونروز گذشت🤭

منم مث تو بودم یروز قبل زایمان رفته بودم معاینه ماما گف باید بستری شی خیلی میترسیدم همش گریه میکردم ...

امیدوارم منم دهانه رحمم باز شده باهش. هفته پیش ک یک سانت باز بودم کلا 

2738
۱۲ظهر بستریم کردن بهم قرص دادن اما جواب نداد بعد شیش ساعت ک شدساعت۶بازم دادن ک جواب نداد دیگه فردا ص ...

پس تقریبا یک روز طولشکید. دوستمم همینطوری شد. برام دعا کن عزیزم نی نیو شیر میدی 

منم مثل تو شب عروسیم درست ماه عسل مشهد رفتیم چیزی که دلم میخواست شد اما اونطور خاطره خوبی نشد عروسیم ...

امیدوارم نی ینم بشه ناجی من 😍♥️♥️♥️♥️

پس تقریبا یک روز طولشکید. دوستمم همینطوری شد. برام دعا کن عزیزم نی نیو شیر میدی 

حتما دعا میکنم گلم..فق روز اولی بهش شیر دادم بعدش نگرفت و شیرمم کم بود بچم هلاک میشد از گشنگی یکسره گریع میکرد..بهش شیر خشک دادم و شیرخشکی شد

ممنون عزیز دلم چشم حتما میخونم برام خیلی دعا کن گلم. امیدوارم هرچی از خدا میخای بهت بده 

عزیزدلم مبارک ت باشه...زایمان کردی؟ روانفر خوب بود؟؟ کجا زایمان کردی؟ میشه منم راهنمایی کنی؟

عزیزدلم مبارک ت باشه...زایمان کردی؟ روانفر خوب بود؟؟ کجا زایمان کردی؟ میشه منم راهنمایی کنی؟

سلام گلم آره روانفر عالی بود ام آر ای زایمان کردم. سزارین شدم. اما حتما اتاق خصوصی بگیر. من با بیمه تامین اجتماعی هزینه بیمارستانم پنج ملیون شد