2737
2739
عنوان

بچه‌ها رژیم ماست و خیار و خرما کی گرفته لاغر شده 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 11921 بازدید | 40 پست
اره یه دوره دیگ هم میخوام بگیرم واقعا بعد رژیم ادم احساس سبکی میکنه

واقعا؟اذیت نشدی گلم؟

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
بعد عزیزم غیر از آب هیچی نباید بخوریم؟باورت میشه چند روزه دارم روزه قضا میگیرم شباهم یه تکه نون کوچو ...

چرا انقدر خودتو عذاب میدی عزیزم

همه چی بخور ولی کم

رژیم لیمومی رو بگیر

بدون گرسنگی لاغر شو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من امشب از سايت ليمومي يك دوره رژيم خريدم اميدوارم كه جواب بده خيلي تعريفش رو شنيدم 

چی هست عزیزم

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
بعد عزیزم غیر از آب هیچی نباید بخوریم؟باورت میشه چند روزه دارم روزه قضا میگیرم شباهم یه تکه نون کوچو ...

ببین رژیمی ک قراره توش یه چیز خاص بخوری یا کم بخوری خیلی سخته 

این اب درمانیه هم درمان هم رژیم 

دو روز اول سخته ولی بعدش اوکی میشی

2728
2738
چرا انقدر خودتو عذاب میدی عزیزم همه چی بخور ولی کم رژیم لیمومی رو بگیر بدون گرسنگی لاغر شو

عزیزم خیلی کم غذا میخورم مثلاً نصف بشقاب غذا میخوردم ولی خرما به خاطر کم خونی خیلی میخوردم یهو دیدم وزنم خیلی بالا رفته دیگه الان خیلی بیشتر غذا کم کردم ولی هیچ لاغر نشدم حتی یه کیلو 😭اخه چرا 😞

بدنتو تو حالت قحطی بردی استاپ وزنی کردی بعد از اینکه دیگه کم بیاره از چربیات کمتر خواهی سوزاند بیشتر عضله میسوزونی و بدن سعی میکنه چربیتو نگه داره برای روز مبادا و سختی 

بنابراین شک دادن خوبه ولی ممتد باعث میشه استاپ کنی

تو ۷ روز ۶ کیلو کم کنی اونوقت پوستت چی شل میشه

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706