2737
2734

من چند وقتی هست رژیم گرفتم باور کنید یه کیلو هم کم نکردم خسته شدم به خدا گفتم غذا زیاد نمیخورم ولی خرما خیلی میخورم ولی گذاشتم کنار شاید دوهفته باشه بازم غذا مو کم کردم خیلی کم ولی هیچ لاغر نشدم😭😭حالا این رژیم خوبه؟؟

رژیم لاغری خیلی سریع خیار و خرما ماست رژیم لاغری خیلی سریع خیار و خرما میزان لاغری روزانه حدود یک و نیم درصد از وزن بدن میزان کل لاغری طی دوره 7 روزه حدود 10 درصد از وزن بدن مدت اجرا: حداکثر 7 روز شرح رژیم برای کل روز مجاز به استفاده از مواد زیر هستید خیار به میزان دلخواه خرما حدکثر 20 عدد ماست کم چرب : یک لیوان ( حذف نشود ) چای و قهوه آزاد از روز دوم روزانه از یک عدد تخم مرغ آبپز هم استفاده کنید ( حذف نشود ) از روز چهارم می توانید نیم کیلو میوه ( به جز موز انگور خربزه طالبی ) و ا لیوان شیر به موارد بالا اضافه کنید میزان کاهش در یک هفته : حدود 6 الی 12 کیلو با اجرای دقیق این رژیم در عرض یک هفته حدود 10 درصد از وزن شما کم می شود

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنظر من یه هفته رژیم اب بگیر  فقط آب بخور هم بدنت پاکسازی میشه از سموم هم لاغر میشی اصلا هم خط ...

عزیزم شما گرفتین این رژیم و

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
2738
بنظر من یه هفته رژیم اب بگیر  فقط آب بخور هم بدنت پاکسازی میشه از سموم هم لاغر میشی اصلا هم خط ...

بعد عزیزم غیر از آب هیچی نباید بخوریم؟باورت میشه چند روزه دارم روزه قضا میگیرم شباهم یه تکه نون کوچولو وپنیر میخورم چایی سبز و کمی کشمکش یاتوت خشک خیلی کم... ولی امروز دیدم هیچ تغیری نکردم😭

اره حس سبکی دارم پنج روز دیگه دوره ی اولم تموم میشه ببینم چقدر کم کردم البته مسیر من طولانیه ولی ...

منم خيلي طول ميكشه فكر كنم 🤣🤣🤣 دوره هاي ٦ تاييش تخفيف خورده ، من گفتم اول تكي بگيرم ببينم جواب ميده اصلا 

2706