2733
2739
عنوان

کیا اینجا چند سال بعد ازدواجشون جدا شدن ولی بچه نداشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2170 بازدید | 152 پست
اردبیل علت جدایمون دخالت مادرش بچه ننه بودنش وخودمم مقصربودم 

عزیزم من خیلی مشکل دارم و شاید جدا بشم من تهرانم 

میدونی با اینکه همیشه قوی سعی کردم باشم بازم برام سخته من کلا زندگیم بالا پاینن حتی زمان مجردی زیاد داشت یه جورایی محکم شدم ولی خب بنظرم اگه خانوادت خوب باشن و حمایتت کنن کم تر اذیت میشی

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج کرد همسرت ؟ چند وقت بعد طلاق؟ فقط مشکلتون همین بود که میگفت نفر قبلی رو میخوام؟؟

ازدواج نکردن باهم زندگی میکنن. نه کتکم میزد. دروغ میگفت تهمت میزد. دختره از اول زندگیمون بودش. 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2728
عزیزم همیشه بگو به درک لیاقتتو نداشت. همسر منم رفت با کسی که میمونه. الان عکسشونو میزارم

قصه شما فرق داره باما چون مقصر پاشیدن زندگیمون من بودم فکرتون به خیانت نره منظورم خیانت نیست

ازدواج نکردن باهم زندگی میکنن. نه کتکم میزد. دروغ میگفت تهمت میزد. دختره از اول زندگیمون بودش. 

پس رسما بهت خیانت کرد همون بهتر که حدا شدی 

من یه جا شنیدم بعضی از اینایی که بعد متاهلی باز دختره ول کن نیست دختره میره دعا میگیره

با جادو و دعا اون زنیکه زندگیتو خراب نکرده؟

2740
چراااا به خاطر طلاق تو‌؟؟؟

بله

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
من شش ماه بعد اقدام ب طلاق کردم چهارسال طول کشید فقط جهازمو نصفه نیمه اوردم حتی عکس و لباسامم نیاورد ...

بنی فقطشش ماه زیر یه سقف بودین علت جدایی چی بود

پس رسما بهت خیانت کرد همون بهتر که حدا شدی  من یه جا شنیدم بعضی از اینایی که بعد متاهلی باز دخ ...

چرا خودش خراب کرد به شوهر سابقم گفته بود من زنت بودم. چون از بچگی باهم رابطه داشتن. فامیلن. الان خیلی خوشبختم. اون موقع انتر خان کار نمیکرد من کار میکردم. پولامو میبرد با اون اشغال خرج میکرد. 

چرا خودش خراب کرد به شوهر سابقم گفته بود من زنت بودم. چون از بچگی باهم رابطه داشتن. فامیلن. الان خیل ...

خودش خراب کرد با حرفاش یا ینی دعا گرفته بود از این دعا نویسا؟؟؟

2706