2733
2734

چند سال بعد جدا شدید؟ جهازتون چی کار کردید 

حالا خودتون یا کسی از خانواده تون جدا شده باشه 

چقدر طول کشید تا ارامش برگزده به خودتون ؟

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه نداشتم خونه واسه خودم بود جهیزیه هم موند. الانم ازدواج کردم یعنی هنوز عقدم

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2728
من یازدماه زندگی کردم😔چهارماه هم اختلاف شدید داشتیم سه ماهم طول کشید توافقی جداشیم الان خونه پدرمم ...

اصلا خودتو نبازیا. انقدر بعد طلاق برام خواستگارای خوب اومد همه هم پسر مجرد. جوری میشه خودت خداتو شکر میکنی از اون زندگی ییرون اومدی

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
بامجرد ازدواج کردی؟چندسال بعد جدایی ازدواج کردی؟چندسالته؟

من 29سالمه سال 96 جدا شدم تا جدا شدم خیلیا اومدن خواستگاریم اما به خودم فرصت دادم. بله همسرم مجرد بود کوچیکترم هست

اصلا خودتو نبازیا. انقدر بعد طلاق برام خواستگارای خوب اومد همه هم پسر مجرد. جوری میشه خودت خداتو شکر ...

نه نباختم ولی بعضی وقتا بشدت احساس تنهایی میکنم وخداخودش شاهده هیچوقت به خودم اجازه ندادم باکسی دوستی کنم از اینده میترسم که چه خواهد شد من هنوز خواستگاری ندارم 

چندسالته؟چندوقته جداشدی؟

2738
من یازدماه زندگی کردم😔چهارماه هم اختلاف شدید داشتیم سه ماهم طول کشید توافقی جداشیم الان خونه پدرمم ...

امیدوارم بهتر بشی 

اسمش که از شناسنامه پاک نشد ؟

نه نباختم ولی بعضی وقتا بشدت احساس تنهایی میکنم وخداخودش شاهده هیچوقت به خودم اجازه ندادم باکسی دوست ...

ای جانم کار خوبی میکنی. من 26 سالم بود جدا شدم الان 29 سالمه. 

اصلا خودتو نبازیا. انقدر بعد طلاق برام خواستگارای خوب اومد همه هم پسر مجرد. جوری میشه خودت خداتو شکر ...

ببخشید میشه بدونم علت جدایی تون چی بوده

من 29سالمه سال 96 جدا شدم تا جدا شدم خیلیا اومدن خواستگاریم اما به خودم فرصت دادم. بله همسرم مجرد بو ...

برات ارزویه خوشبختی میکنم من باگذشته کنار اومدم ولی خیلی از اینده ترس دارم من ۲۷سالمه اصلا دلم نمیخواد سن بالا یا بچه دار بیاد خواستگاریم حالم بافکر کردن بهشم بد میشه 

من 29سالمه سال 96 جدا شدم تا جدا شدم خیلیا اومدن خواستگاریم اما به خودم فرصت دادم. بله همسرم مجرد بو ...

چجوری به نام خودت خونه داری عزیزم تو این سن؟؟؟

2706