2703
2553
عنوان

کیا اینجا چند سال بعد ازدواجشون جدا شدن ولی بچه نداشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2143 بازدید | 152 پست
ببخشید میشه بدونم علت جدایی تون چی بوده

همسرم اختلال دو قطبی داشت. دوروز مونده به سالگرد ازدواجمون از خواب بیدار شد گفت نمیخوامت درست وقتی فهمیدم هروئین مصرف میکنه گفت من عشق سابقمو میخوام

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون نه هنوز اسمش هست به شناسنامم نگاه نمیکنم

نکاه نکن عزیزم بعد مدت طولانی برات عادی شده و دیگه برات بی اهمیت میشه 

ببخشید علت جدایی تون چی بود کدوم شهرید

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
پروفایلم خودمم

ماشالله خوشگلی کهههه. عروسکی

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2456
همسرم اختلال دو قطبی داشت. دوروز مونده به سالگرد ازدواجمون از خواب بیدار شد گفت نمیخوامت درست وقتی ف ...

ماهم یکماه به اولین سالگردازدواجمون مونده زندگیم بازمین یکسان شد

ماهم یکماه به اولین سالگردازدواجمون مونده زندگیم بازمین یکسان شد

عزیزم همیشه بگو به درک لیاقتتو نداشت. همسر منم رفت با کسی که میمونه. الان عکسشونو میزارم

2714
عزیزم همیشه بگو به درک لیاقتتو نداشت. همسر منم رفت با کسی که میمونه. الان عکسشونو میزارم

ازدواج کرد همسرت ؟ چند وقت بعد طلاق؟ فقط مشکلتون همین بود که میگفت نفر قبلی رو میخوام؟؟

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

اه سایت خرابه نمیشه عکس گذاشت

ممنونم ولی مادرم میگه ای کاش خوشگل نبودی فقط یکم شانس داشتی چون از بالاهایی که سرم میاد مادرم پیرشده

پدر منم بعد طلاقم سکته مغزی کرد. 

2706