2733
2739
عنوان

شوهرم جلو صمیمیترین دوستش بهم فحش داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1777 بازدید | 113 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خاک تو سر بیشعورش ناراحت شدم دعا میکنم سر عقل بیاد

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
تاوان دل شکسته منو کی میخواد بده بخدا از وقتی رسیدیم بی صدا دارم‌گریه میکنم 

حالاکه زورت بهش نمیرسه بهش ضرر مالی برسون وگردن نگیر حداقل دلت خنک بشه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2740
میدونم خیلی سخته شوهر آدم بهش توهین کنه ولی یه فکری برای زندگیت بکن این مرد نه بدرد شما میخوره نه او ...

پولی نداره بتونه مهریه بده دیگه برا مهریه زندان هم نمیندازن

وای حالا فردا شب به زور منو میخواد ببره خواستگاری

شرط کن باهاش که اگه رفتارتو درست نکنی پامو باهات بیرون نمیذارم

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2706