2733
2734
عنوان

شوهرم جلو صمیمیترین دوستش بهم فحش داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1776 بازدید | 113 پست
شرط کن باهاش که اگه رفتارتو درست نکنی پامو باهات بیرون نمیذارم

کاش میشد بفهمه من واقعا دوست ندارم برم بخاطر کرونا ،ولی انقدر جون منو بچه براش بی ارزشه ک بهش فکرم نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش میشد بفهمه من واقعا دوست ندارم برم بخاطر کرونا ،ولی انقدر جون منو بچه براش بی ارزشه ک بهش فکرم ن ...

بگو بچه کوچیک دارم نمیتونم بیام محکم باش و اصلا گریه نکن حرفتو بزن 

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2728
شما خودت کشیدی از شوهر درکش میکنی چه خواهر شوهر خوبی که عقده ای نشدی عوضش برادرتو نصیحت میکنی آفرین ...

من از خشم خدا میترسم. همیشه پشتیبانیشو میکنم . ولی خب ااگه واقعا مقصر باشه یواشکی پیش خودش میگم این کارت اشتباه بود ‌.اما هیچ وقت دخالت نمیکنم تو کارش

امیدوارم زنداداشم راضی باشه ازم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
من از خشم خدا میترسم. همیشه پشتیبانیشو میکنم . ولی خب ااگه واقعا مقصر باشه یواشکی پیش خودش میگم این ...

ای جان عمه های منم اینطورن ما راضی هستیم مامانم عین خواهراش میدونه اونا رو

ای جان عمه های منم اینطورن ما راضی هستیم مامانم عین خواهراش میدونه اونا رو

حدا حفظشون کنه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2740
دست بزن داره

وااا چرا اجازه میدی؟ دلیل ازدواجتون چی بود پدرش رو در بیار

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی