2737
2734
عنوان

ازچیزایی بگین که هیج وقت فک نمیکردین بشن ولی شدن مثل یه معجزه...

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 27 پست

لایک لطفا

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول ازدواج حانواده شوهرم کاملا گذاشتنمون در فشار مالی شدید و با اینکه وضعشون خوبه حاضر نشدن یک ریال بهمون کمک کنن. اون زمان هیچی نداشتیم. آرزو کردم یه روز وضعمون از اونا بهتر بشه. به طرز معجزه واری در مدت چند سال کوتاه پیشرفت کردیم و به لطف خدا الان خیلی از اونا وضعمون بهتر شده

اول ازدواج حانواده شوهرم کاملا گذاشتنمون در فشار مالی شدید و با اینکه وضعشون خوبه حاضر نشدن یک ریال ...

👌👌👏👏

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2742

استارتر،عنوان تاپیکت خیلی جالب بود برام.ممنونم

یکی اینکه بچه بودم خیلی وضع مون بد بود نزدیکامون‌بهمون‌میخندیدن‌ الان نه دیگه خدا همه چیز درست کرد 

کسایی که تحویلم نمیگرفتن دوستم دارن 

یه نصیحت هیچ وقت کسی رو مسخره نکنید خدا بدجور نشون میده شده ۲۰ سال بعد 

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.

بچه ها بیش تر بگید شاید خیلیا کهدالان ناانیدن باشنیدن این حرفا امیدشون به هرجی که فکرشونو درگیر کرده بیش تر بشه به خصوص خودم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

دخترم وقتی دنیا اومد مجرای چشمش گرفته بود ما دیر فهمیدیم دکترا گفتن باید جراحی بشه انقدر نذر ونیاز کردم خداروشکر خودش خوب شد این واقعا برام معجزه بود

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2740

یه فامیلی داشتیم بخاطر یه قرصی خورده بود  که ک در حد معجزه برگشت 

شایدم بخاطر دل دختر برگشت 

البته دختره نمبخواستش ولی خدا رحمش کرد تااخر عمر عذاب وجدان داست

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
راستشو بگم؟؟؟؟ شوهر خیلی پولدار  البته تاحالا غرورم اجازه نداده جایی بگم معجزه بوده برام ولی ...

خداررروسکرررر عزیزم ازته قلبم برات خوسحال شدم

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
برامن شده ولی حوصله توضیح ندارم یساعت ک اخرش لایک تحویل بگیرم فقط😐

بگو امید میده اینجور پباما 

خدا رو واقعا ادم حس میکنه

يكي از آشناها با MRI كانسر تشخيص داده شد ولي بعد دوتا نمونه برداري و كلي دعا تبديل به معجزه شد و يهو گفتن عفونت غدد لنفاوي هست!اون شخص ميگفت همش خواب مي ديدم دارم از يه پرتگاه ميفتم پايين ولي دخترم صدام مي كنه و برميگردم پيشش

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟