2733
2739
عنوان

خدایا فقط یک نظر..

97 بازدید | 14 پست

خدای من خجالت میکشم از گفتنش میدونم خیلیا مث من سالهاس تو حسرت داشتن یه نینی ان خدایا به همه ی این انتظارها پایان بده ک تو خدایی و دلمون فقط گرمه بوجود خودت ک تو اگه بخای میشه خدایا دلم امشب خیلی گرفته تو خدایی کن و همه ی دلها رو شاد کن و در آخر نگاهی هم به این بندت بنداز ای رحیم.

الهی آمین😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم الهی به حق پاکی پسرم مه کنارمه ازته دل برات دعاکردم زود مامان بشی بسپربه خدابه وقتش بهت میده امشب یکی از دوستانمون بعد۷سال دواو درمون ای وی اف و ۴بارسقد ۲قلوهاش به دنیا اومدن ،بسپر به خداگلم الهی مه دلمنت سبزشه

2740
هنوز وقت داری،من دیگه ازبچه داشتن ناامید شدم

هــــر لحظه این را به یــــاد داشته باشید

که انـــدازه ی مشــــکلاتت

از قــــدرت خداونـــــد

خیلــــی کوچکـــــترند

پس با خودت زمزمه کن

لاحول ولا قوه الا بالله

هــــر لحظه این را به یــــاد داشته باشید که انـــدازه ی مشــــکلاتت از قــــدرت خداونـــــد خیلـ ...

ممنون

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
خدا رو چه دیدی شایدم همین روزا نوبت شماس معجزه واسش کاری نداره

اره،انشاالله قسمت همه اونایی بشه که دلشون مادر بودن میخواد،به حرمت امام حسین

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
2706