2733
2739
عنوان

شما وسیله ای دارید که خیلی کهنه شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 90 پست
یه کمد دارم مانتوهای قدیمی و شلوارای قدیمی توشه  مامانم هی میگه ببخشش ولی من هی میگم استفاده م ...

منم تا یکی دو سال پیش همینجوری بودم ولی الان نه. اگه ردشون کنی خیلی انرژی مثبت می گیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نمیفهمم چه کوفتیه من فروشگاه هم میرم از بچگی عاشق قسمت شامپو هام منو بعد دو ساعت از اونجا به زو ...

اشکال نداره بعضیا مث خودت علایقشون خاصه😄😉

نامه ای کوتاه به زندگی: "خاک تو سرت" 🥴😆
2731
تنها نیستی منم دلم نمیاد بندازم دور اما مجبوووورم بندازم بزور میندازم 

خدایا شکرت فکر میکردم فقط منم   منم دیگه از جا تنگی هی نگاهشون میکنم هی دلم نمیاد یه روز که عصبانیم میرم میندازم دور  بعد تا چند وقت غصشونو میخورم 😓😓

2738
دوستم کمی اینجوریه  ارث خانواده شونه انقدر بهش غر زدیم کمی بهتر شده

نه من فقط تو خونواده اینجوریم کمدم من حتی دوستم به شیشه های عطر خالی گیر میداد میگفت اینارو بنداز دور ولی من دلم نمیاد میگم بزار باشن خوشگلن 😬🙄

مشکل مالی ندارم و کلی لباس و کفش دارم  ینی بیش از ده کفش اما کفشی که کلی تعمیرش کردمو میپوشم& ...

وای منم یه بلیز داشتم گفتم باشه واسه گردگیری ولی بازم یه چندبار دیگه پوشیدمش حتی مرواریداشو کنده بودم تا بتونم عوض دستمال ازش استفاده کنم با این حال پوشیدمش😁