2737
2734

ولی همچنان دلتون نمی خواد بی خیالش بشید؟

مثلاً من خودم ده ساله یه عینک دارم که یه دستش کنده شده  با هزار بدبختی و کلی چسب نواری چسبوندمش،هر روز شیشه هاش میوفتن و من باز جاشون میندازم. اون قسمتی که روی بینی قرار میگیره و نمی‌ذاره اذیت بشی هم یه طرفش نداره. تازه از همه مهم تر این که یه بار اینقدر شل و ول شده که از رو چشمم افتاد رفت تو چاه دستشویی ولی من درش آوردم 😁 و از اون روز یه بند قراضه ازش آویزون کردم که دیگه نیوفته. نمی دونم چرا ولی خیلی دوسش دارم.با این که عینک دیگه هم دارم ولی تو خونه همیشه این رو چشممه،😁 

شما چی از این مدل وسایلت دارید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راستش نه در این حد ولی شلوارمو اونقدر می‌پوشم که دیگه مثل تور میشن بازم اگه راحت باشد میپوشمشون

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738

وای چجوری به دلت نشست از تو توالت در اوردیش بزنیش به صورتت

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706