2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واااای نه شیشه ای افتضاحه نخریا

وااا چرا؟

من مامانم چندسااال داشت و داره

منم از وقتی ازدواج کردم دارم

اطرافمم خیلیا دارن

هممممه راضی

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

کن خیلی خوبه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738
شیشه ای عالیه  چیه استیل همش روش لک میوفته هرچی تمییز هم کنی باز پر لک هستش

وا؟🙄چرا برعکس میگی؟😂

من استیل داشتم پاک‌ میکردم برق میزد

لکه اب میفتاد مث شیشه ای توذوق نمیزد

من هرکی دیدم شیشه ای داشته پشیمون بوده

استیل البرز واخوان واقعا خوبن من استیل البرز داشتم عالی بود اما شیشه ای یکسره باید دستمال بکشی یه ...

بنظرمن که استیل سخت تره

شیشه ای با یه اسکاج نرم یا ابر یا حتی دستمال نمدار تمیز میشه ولی استیل رو باید با سیم بسابی

من که دستمال میکشم تمیز میمونه نمیدونم دیگه

بنظرمن که استیل سخت تره شیشه ای با یه اسکاج نرم یا ابر یا حتی دستمال نمدار تمیز میشه ولی استیل رو ب ...

من استیلو با سیف کرمی پاک‌ میکردم برق میفتاد

شیشه ای پاک کردنش راحته ولی زود کثیفی رو نشون میده 

منظورم اینه عزیزم

وا؟🙄چرا برعکس میگی؟😂 من استیل داشتم پاک‌ میکردم برق میزد لکه اب میفتاد مث شیشه ای توذوق نمیزد م ...

چون دقیقا الان شما داری واسه من برعکس میگی 

من شیشه ای داشتم از تمییزی برق میزد الان استیل دارم با هرچی تمییز میکنم باز روش پر لک هستش 

این ماه دیگه ...
2706