2733
2739
شوهر من گرفت یک روز فقط بویایی و چشایی نداشت. اگه نمی گفت من اصلا نمی فهمیدم. چون کاملا خوب بود. چرا ...

میخوام استرس نکشه اخه مامانم وقتی نگرانی واسترس داره خودشو میبازه...نه خداراشکر بیماری دیگه ندارند و تقریبا حالش داره خوب میشه الهی شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه مامانمم خودش کرونا داره منم از خودشون گرفتم نمیخوام بدونه و نگران من باشه میخوام تو وضعیت ریلکس ...

من شهر دیگم کرونا گرفتم به خانوادم نگفتم گفتم سرما خوردم

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2728
ممنون عزیزم اره اخرش میفهمه ولی میخوام وقتی بفهمه که حالش خوب شده باشه ک دچار استرس ونگرانی نشه

خواهش میکنم .نمیگه چراخونشون نمیری

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
میخوام استرس نکشه اخه مامانم وقتی نگرانی واسترس داره خودشو میبازه...نه خداراشکر بیماری دیگه ندارند و ...

خدا رو شکر. منم دارم فکر کنم آخرهاشه. اینجا چند تا ختم شرکت کردم که برای حاجتهای بقیه بود. امروز یه دفعه بهتر شدم. شما اگه خواستی برای خودتو و مامانت به ختمی بذار.

"راجع به" رو درست بنویسیم.
2738
نه عزیزم چون خودشم کرونا داره و تاکید کرده که اونجا نریم

اهان پس نگو بهش .من خیلی نگران خودم نفس کم میارم اگه بگیرم.خفه میشم می میرم

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
ته گلوم درد میکنه...انگار یه چیزی تو قفسه سینم سنگینه...سرفه خشک...سردرد...بدن درد..حس بویایی وچشایی ...

گلاب بخور نصف استکان. گلاب اصل.

بعد هر وعده عدا بخور 

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
وای کجا الکیه؟ خواهرم گرفت شوهرش و بچش گرفتن مامانم و داداشم گرفتن الانم من گرفتم

چون اطرافیانشون نگرفتن باور نمیکنن حالا نه تنهاایشون خیلیا اینجوری ان متاسفانه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2706