2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اتفاقا باید بگی همه بدونن کرونا داری گلم چه نگرانی شما هم مثل مادرت خوب میشی مادرت میفهمه

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

اخرش که میفهمه پس پنهون نکن.انشالله که زودترخودتون ومادرتون خوب بشی.کرونا داره خیلی بالامیره امارش خداخودش رحم کنه

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
وااي چرا نفهمه  بگو بهش سريع درمان كنيد خودتونو  ايشالا زودي خوب بشيد

اخه مامانمم خودش کرونا داره منم از خودشون گرفتم نمیخوام بدونه و نگران من باشه میخوام تو وضعیت ریلکس باشه..درمان که میکنم

2738
اخه مامانمم خودش کرونا داره منم از خودشون گرفتم نمیخوام بدونه و نگران من باشه میخوام تو وضعیت ریلکس ...

ما خونوادگی بویایی نداریم ولی حالمون خوبه کروناست؟

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..

شوهر من گرفت یک روز فقط بویایی و چشایی نداشت. اگه نمی گفت من اصلا نمی فهمیدم. چون کاملا خوب بود. چرا نمی خوای مامانت بدونه/؟ شما جوونی جای نگرانی نیست . مادرتون بیماری دیگه ای دارند؟

"راجع به" رو درست بنویسیم.
اخرش که میفهمه پس پنهون نکن.انشالله که زودترخودتون ومادرتون خوب بشی.کرونا داره خیلی بالامیره امارش خ ...

ممنون عزیزم

اره اخرش میفهمه ولی میخوام وقتی بفهمه که حالش خوب شده باشه ک دچار استرس ونگرانی نشه

2706