2737
2739
عنوان

سر چه موضوعی تا حالا خیلی دلتون گرفته و ناراحت شدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 55 پست

بخاطر رفتار اشتباه همسر که همیشه تو جمع بی محلی میکرد و ما ورد زبون بقیه کرد که اره زنشو نمیخاد حتما و من لحطه لحظه شنیدم و شسکتم و شوهرم هیچ کاری نکرد بقیه رو به اشتباهشون پی ببرن گفت بزار هر چی میخان بگن من که دوست دارم 🤦‍♀️

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین الان که رایی که به نفع ما بوده رو با پول به نفع خودشون خریدن

خداخیرشون نده ایشالله

از ته دلم دعا میکنم که یه اتفاقی توزندگیشون بیافته و تو اون لحظه کاری که باما کردن رو یادشون بیادوبگن آخ کاش در حقشون ظلم نمیکردیم 

2731

این روزا دلم خیلی میگیره دارم روزای سخت بارداریمو میگذرونم خیلی تنهام و مادرم زیر یه خروار خاک خابیده،نیست ندارمش ک بیاد بهم امیدبده دستامو بگیره کنارم باشه 😔نیست خداازم گرفتتش خیلی سالهاست ک ندارمش مامانمو

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘

دیشب من و کیم 12 برای دوست مشترکمون که عاشق شده بود تایپک زدیم راهنمایی بگیریم 

چون طرف آیدی کاربری دوستم که عاشق بود رو داشت و گاهی مییومد نگا تایپک هاش میکرد نمیشد با کاربری خودش بزنه 

ی عده اومدن گفتن یا تویی یا کیم 😑🙁خیییلی ناراحت شدم که اینقدر زود قضاوت کردن در حدی که بغضم رو میخوردم 💔

بخشیدم ولی  😌🧡

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738

روز سوم بابام ، منو مامانم داشتیم گریه میکردیم ، اما عمه هام نشسته بودن و میگفتن و میخندیدن و از تیپشون تعریف میکردن ، خیلی دلم گرفت و ناراحت شدم ، تا عمر دارم حلالشون نمیکنم 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

پسرم 4 سالشه. بچه های های همسایه دو نفرن باهاش بازی نمیکنن. 

میگن ما دختریم تو پسر باهات بازی نمیکنیم خیلی عذاب میکشم. تو این کرونایی مهدها تعطیلن😟

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
خودش گفت دوست ندارم 

حرف بدی زده اما شاید از رو عصبانیت گفته

ادم پیش کسی که دوسش نداره نمیمونه ک

حتما دوست داره

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
این روزا دلم خیلی میگیره دارم روزای سخت بارداریمو میگذرونم خیلی تنهام و مادرم زیر یه خروار خاک خابید ...

روحش شاد 

خداجونم مرسی که چراغ خونمو روشن کردی و دو تا فرشته ی مهربون بهم دادی ❤❤❤❤❤
حرف بدی زده اما شاید از رو عصبانیت گفته ادم پیش کسی که دوسش نداره نمیمونه ک حتما دوست داره

بعضی مردا هرچی از دهنشون بر میاد میگن نمیدونن دل ادم میشکنه

تودلیه من 😍🤰
روحش شاد 

ممنون گلم🖤😔

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2706