2733
2739
عنوان

سر چه موضوعی تا حالا خیلی دلتون گرفته و ناراحت شدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 55 پست

بخاطر رفتار اشتباه همسر که همیشه تو جمع بی محلی میکرد و ما ورد زبون بقیه کرد که اره زنشو نمیخاد حتما و من لحطه لحظه شنیدم و شسکتم و شوهرم هیچ کاری نکرد بقیه رو به اشتباهشون پی ببرن گفت بزار هر چی میخان بگن من که دوست دارم 🤦‍♀️

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین الان که رایی که به نفع ما بوده رو با پول به نفع خودشون خریدن

خداخیرشون نده ایشالله

از ته دلم دعا میکنم که یه اتفاقی توزندگیشون بیافته و تو اون لحظه کاری که باما کردن رو یادشون بیادوبگن آخ کاش در حقشون ظلم نمیکردیم 

2728

این روزا دلم خیلی میگیره دارم روزای سخت بارداریمو میگذرونم خیلی تنهام و مادرم زیر یه خروار خاک خابیده،نیست ندارمش ک بیاد بهم امیدبده دستامو بگیره کنارم باشه 😔نیست خداازم گرفتتش خیلی سالهاست ک ندارمش مامانمو

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘

دیشب من و کیم 12 برای دوست مشترکمون که عاشق شده بود تایپک زدیم راهنمایی بگیریم 

چون طرف آیدی کاربری دوستم که عاشق بود رو داشت و گاهی مییومد نگا تایپک هاش میکرد نمیشد با کاربری خودش بزنه 

ی عده اومدن گفتن یا تویی یا کیم 😑🙁خیییلی ناراحت شدم که اینقدر زود قضاوت کردن در حدی که بغضم رو میخوردم 💔

بخشیدم ولی  😌🧡

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738

روز سوم بابام ، منو مامانم داشتیم گریه میکردیم ، اما عمه هام نشسته بودن و میگفتن و میخندیدن و از تیپشون تعریف میکردن ، خیلی دلم گرفت و ناراحت شدم ، تا عمر دارم حلالشون نمیکنم 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

پسرم 4 سالشه. بچه های های همسایه دو نفرن باهاش بازی نمیکنن. 

میگن ما دختریم تو پسر باهات بازی نمیکنیم خیلی عذاب میکشم. تو این کرونایی مهدها تعطیلن😟

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
خودش گفت دوست ندارم 

حرف بدی زده اما شاید از رو عصبانیت گفته

ادم پیش کسی که دوسش نداره نمیمونه ک

حتما دوست داره

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
این روزا دلم خیلی میگیره دارم روزای سخت بارداریمو میگذرونم خیلی تنهام و مادرم زیر یه خروار خاک خابید ...

روحش شاد 

خداجونم مرسی که چراغ خونمو روشن کردی و دو تا فرشته ی مهربون بهم دادی ❤❤❤❤❤
حرف بدی زده اما شاید از رو عصبانیت گفته ادم پیش کسی که دوسش نداره نمیمونه ک حتما دوست داره

بعضی مردا هرچی از دهنشون بر میاد میگن نمیدونن دل ادم میشکنه

تودلیه من 😍🤰
روحش شاد 

ممنون گلم🖤😔

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘