2737
2734

اگ کاریا مراقبت خاصی داره بگین

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم

۳ روز قبلش نباید نزدیکی داشت

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برین از آزمایشگاه ظرف مخصوصشو بگیرین سه روز قبلش نزدیکی نداشته باشین تو نیم ساعت برسونین آزمایشگاه  بهتره بدون نزدیکی یا استفاده از چیزی نمونه را جمع آوری کنید بصورت مصنوعی فقط با دست 

🙃لبخند بزن... فردا روز بدتری است!!!🙃. 
2728
برین از آزمایشگاه ظرف مخصوصشو بگیرین سه روز قبلش نزدیکی نداشته باشین تو نیم ساعت برسونین آزمایشگاه&n ...

و اینکه نمونه را بعد اینکه انجام دادین در دست خود بگیرید تقریبا در دمای بدن باشه  

🙃لبخند بزن... فردا روز بدتری است!!!🙃. 

[QUOTE=161543614]برا تقویت اسپرم و بارداری موفق من یه تایپیک در این مورد دارم حتما برو بخون خیلی ها از این روش نتیجه ...[/QUOTلینکشومیدی ممنون

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم