2737
2734
عنوان

یعنی خدا میبحشم

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 53 پست
این بهترین کاره مسئولیت پذیری و احساس گناه و توبه دیه داره بده توبه هم که کردی خدا بخشنده هست

بخدا الان شرایطم خیلی بده خیلی خیلی ولی اگ باردار بشم رو چشمام میزارمش

خواستی سقط کنی بیا پیش من ..... 

خدا ارحم الراحمینه.اینقدر غصه نخور...من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ولی هرچی دو دو تا چهار تا میکنم به نتیجه ای نمیرسم واسه نگه داشتنش.این دنیا و زندگی خیلی بی رحمه،فردا اگه تو شرایط سخت قرار گرفت و بزرگ شد اولین کسی ک لعنت میکنه خودمم.ک چرا ب دنیام آوردی چرا فلان و بهمان...ما هیچ آمادگی ای برای بچه دار شدن نداشتیم و نداریم،اما از طرفی خیلی دلم میسوزه واسش اون گناهی نداره آخه،لعنت ب این دنیا...دیشب اینقدر گریه کردم نفهمیدم کی خوابم برد،دلم خونه،حالم خیلی خرابه،هیشکی هم نمیدونه،تو خلوت خودم دارم مچاله میشم از شدت فشار و ناراحتی...

"Save your tears for another day"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا ارحم الراحمینه.اینقدر غصه نخور...من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ولی هرچی دو دو تا چهار تا میکنم به نت ...

ببین کاری که کردی پاش وایسا 

اینقدر قوی و قدرتمند بارش بیار که اصلا نگه چرا منو بدنیا اوردین 

بعدش خیلی سخته 

میدونم که این حرفا برات سخته شاید بگی درکت نمیکنم چون خودم دقیقا اینارو‌کشیدم بهم میگفتن همین نینی سایت برات سیسمونی میفرستیم بخدا یکیشون گفت برات میخرم همه چی 

یا میگفتن مسیولیت پذیر باش حتی اکه مثلا جدا شی  

میگفتن بهم ممکنه بچه دار نشی میگفتن به جهنم ولی اگه بدونی الان چقققدر دلم بچه میخواد و استرس اینو دارم 

فقط میتونم بگم از خدا بخواه کمکت کنه

خدا ارحم الراحمینه.اینقدر غصه نخور...من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ولی هرچی دو دو تا چهار تا میکنم به نت ...

کاش تاپیکم بود حذف شد که چه حرفایی چه بهانه هایی آوردم 

ولی جرم که نکردی بچته 

اینقدر قوی باش به خودت بکو زندکی خودمه به کسی مربوط نیست 

ببین من اینی که دارم میگم جیگرم خون میشه ولی منم ۶ هفته بیشتر بودم فکر میکنم وقتی سقط شد قشنگ انکار جیغشو شنیدم صدای قلبش تند تند میزد یه چرخی هم توی دلم خورد،😭😭😭

بخدا بعدش اینقققدر از لحاظ مالی بهم ریختیم تا الانم تو قرض و بدبختی هستیم 

با خانواده شوهرم دعوامون شد جوری که از چشم حتی شوهرمم افتادم 

از لحاظ هورمونی بهم ریختم دایم جوش میزنم درد ببوست درد مغز استخوانم همه جام درد میکنه بی حس و حالم 

کیست کرفتم 

خلاصه بهت بگم کلی درد مریضی جسمی و روحی هم کرفتم البته 

ولی کاش میومد زندگیمو تغییر میداد ممطینم خدای من ایننقققدر بزرگه که اگر بهش توکل میکردم توی هزینه و تربیت و توانش و همه چی کمکم میداد حیف که بنده بدی بودم،☹️☹️

تو بد نباش 

بچتو براش مادری کن 

2731

سلام آبجی خوب هستین 

من خواستم بابت یه قضاوت کردن منو حلال کنین😔

شما تو امضاتون نوشته بودین کسی که میخواد سقط کنه به من بگه، 

بعد خیلی شرمنده ام من فکر کردم شما میخواید راهکار سقط بگید بعد دیدم خودتون تجربه سقط داشتین و قصدتون کمکه 

آبجی منو حلال میکنین؟ 😔❤️

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
عه منم اینجوری فکر کردم. 

جواب منو ندادن به نظرتون مارو حلال کردن؟ 😢

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2740
ان شاءالله ک حلال میکنن.

😣🤲