2737
2739
عنوان

یعنی خدا میبحشم

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 53 پست
شما هم همینطوری بوجود اومدی دیگ بچس بزرگ میشه چرا هیچی نیست وقتی سقط شد قلبش تند تند میزد ی چرخس ت ...

عزیزم منم باردار شدم و به خاطر تشکیل نشدن قلب سقط شد.کلا از حدودای ۴ ناهگی دیگه بچه کامله و بچه محسوب میشه اونموقع که چیزی نبوده اینقدر خودتو اذیت نکن

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

من این تاپیک رو نزدم برای درد دل چون هیچ جوره اروم نمیشم فقط یادم اومد میتونستم امروز مادر بشم و خودم نخاستم

خاستم اگ کسی مسخاد اینکارو کنه نکنه 

خواستی سقط کنی بیا پیش من ..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم باردار شدم و به خاطر تشکیل نشدن قلب سقط شد.کلا از حدودای ۴ ناهگی دیگه بچه کامله و بچه محسو ...

هر چی باشه...اون داشت بزرگ میشد...

گناه سقط عمد ک گردنمه

گناه این ک خودم بچمو کشتم شاید دیگ باردار نشم

2728

دلم آتیش گرف با این تاپیکت😥😞 انشالله خدا بهت به زودی یه بچه سالم وخوشگل بده بغلش کنی وببخشتت❣

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
دلم آتیش گرف با این تاپیکت😥😞 انشالله خدا بهت به زودی یه بچه سالم وخوشگل بده بغلش کنی وببخشتت❣

فقط خدا منو ببخشه

هر روز تمام تن و بدنم میلرزه وقتی شوهرم میره سرکار میگم خدایا برمسگرده سالم

ارامشم رفته واقعا

عزیزم

ان شاالله خدا به قلبت آرامش بده

خود خوری نکن ، خدا همه کارهای بد ما رو میبخشه.

خدامیدونه ما بنده هاش کم طاقت هستیم.

من به جای شما بودم و وضعیت مالیم میرسید تصمیم میگرفتم به جبران کاری که کردم برای یه کودک یتیم هر ماه مبلغی واریز کنم

اینطوری هم رضایت خدا رو برای خودت خریدی و هم درصدد جبران اشتباه براومدی و هم دل یک یتیم رو شاد کردی.

فقط خدا منو ببخشه هر روز تمام تن و بدنم میلرزه وقتی شوهرم میره سرکار میگم خدایا برمسگرده سالم ...

به دلت بد را نده انشالله همه چی درست میشه وخواسته دلت میرسی به زودی❤

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
2740
فقط خدا منو ببخشه هر روز تمام تن و بدنم میلرزه وقتی شوهرم میره سرکار میگم خدایا برمسگرده سالم ...

وای اینطوری فکر نکن

به جای عقوبت به رحمت خدا امید داشته باش

خدا خودش در قران گفته همه گناهان رو میبخشه

مهم اینه که شما توبه کردی و پناه بردی به خدای بخشنده

الان دارم میرم نماز بخونم

بعد نماز حتما برای آرامش قلبت دعا میکنم 

تو هم دلت شکست برای من دعا کن

وای اینطوری فکر نکن به جای عقوبت به رحمت خدا امید داشته باش خدا خودش در قران گفته همه گناهان رو می ...

خیلی ممنون😢

چشم شما هم دعا کن مشکل زندگیم حل شه

خداهم منو ببخشه

خدا خیلی بزرگه بلندشو دورکعت نماز به نیت ارامش دلت بخون اگه تاحالا نمازم نمیخوندی بخون

همیشه بعد  نمازم میگم خدایا ببخش منو..

ولی این مدته همش هی مسگم اگ بود الان فلان ماه بود ...خدیا هیشکی سقط عمد نکنه الهی

همون اولش پشیمون شدم اما کار از کار گذشته بود دیگ دیر بود خیلی دیر هر روز از خدا میخام ببخشه منو ...

این بهترین کاره مسئولیت پذیری و احساس گناه و توبه دیه داره بده توبه هم که کردی خدا بخشنده هست

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲