2726
عنوان

یعنی خدا میبحشم

601 بازدید | 53 پست

امروز روزی بود ک زایمام کنم...خیلی خیلی ناراحتم

تاپییکی امروز اتفاقی دیدم ک درمورد بارداری بود

با این ک خیلی مشکل دارم اما عنیقا دلم بچه میخواد

من ی خر بودم😣😣

بچمو ب دلایل مزخرف سقط کردم

خدا هم داره تاوان میده بهم ک هر چند خیلی کمه

خدایا منو ببخش ک نادان بودم

تروخدا اینکارو نکنید

ی بچه طفل معصوم رو کشتم

من ی قاتلم😣😣😣😣😥😥

لعنتم کنید شاید خدا منو ببخشه

نمیدونم اون دنیا چجور جواب بچمو بدم

ای خدا...

هیشکی نمیدونه تو دلم چی میگزره هیشکی جز خدا

خواستی سقط کنی بیا پیش من ..... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واسه چی لعنتت کنیم 😳😳 

می بخشد ان شا الله 

جمعیت کره زمین خیلی زیاد اگه سقطم نباشه که همه از گشنگی می میریم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

برا چی سقط کردی🤕

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
کارت خوب نبوده ولی امیدوارم باز باردار شی به آرزوت برسی و عذاب وجدانتم تموم شه

هیچ وقت فکر نکنم راحت بشم از عذابش

هیچ وقت

سقط هیچ دلیل موجهی نداره...حالم خیلی بده خیلی

خواستی سقط کنی بیا پیش من ..... 
2706