2733
2734
عنوان

لباس های عزیزانی که فوت شدن رو چکار کنیم؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3388 بازدید | 138 پست
والا... الان ثروتمند میمیره واسش توامامزاده ها قبر میلیاردی میگیرن ...واسه پز دادن در حالیکه اون م ...

بله درسته یه عکس دیدم از یه قبرستون تویه بالاشهر تهران میگفت میاین کلی پول میدن واسه گل دور قبر و فلان باخودم گفتم چه قدر عداب داره برای میت اینکارا به خدا شاهده اگه اینو میدادن جهاز یه دختر یا خرج یه چیز دیگه 

مانمیدونیم شاید اون کارو هم بکنن ولی باز نمیارزه دویست ملیون پول تزیین قبر؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم گرفت بچه بودم یه داداش دو ساله داشتم فوت شد تا سالها مادرم بقچه  لباساشو همیشه باز میکرد و کلی گریه میکرد بمیرم برا حال دلش 😢😢😢😢😢😭

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
2731
یعنی فوت شده؟

بله تصادف کردن 

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
واقعا نمی دونم ادم چطور میتونه من لباس نو حاضرم برم بدم و میدم ولی همه وسایل پدر بزرگم به جونم بسته ...

حق داری ولی وقتی برای ایشون هدیه میشه و خودشون هم خوشحال میشن بهترین کاره

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
منم چادر نماز مادرم رو برای خودم نگه داشتم  الهی بمیرم براش دلتنگم پارسال این موقع اینقدر حالش ...

عزیزم خدا مادرتون رو رحمت کنه. خوش بحال مادرتون که دختری مثل شما داره و مطمینا اینقدر مادر خوبی بودن که شما اینجوری ازشوک یاد می کنید

بله درسته یه عکس دیدم از یه قبرستون تویه بالاشهر تهران میگفت میاین کلی پول میدن واسه گل دور قبر و فل ...

بخدا هرچقدرم اگر کمک فقیر کنن بازم انقدر تو مملکت نیازمند دارین که با پول اون همه قر وفر دور سنگ مزار  زندگیشون تا حدی سامان میگیره

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
دقیقا منم ھمینومیگم آدم غصہ میخورہ اخہ چطوردلش میادبپوشہ

با اینکه کسی بپوشه واقعا مخالم زن عموم فوت کرد روز مراسمش خواهرش لباساشو پوشید امد سر خاک ( از شهر دیگه امدخ بود لباس نیاورده بود ) 

واینکه ببخشی لباسا رو چون من پدر بزرگم هنوز برام زنده اس بعد ۵ سال و اینکه هر بار که کفشامو واکس میزنم کفشاشم واکس میزنم 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
دلم گرفت بچه بودم یه داداش دو ساله داشتم فوت شد تا سالها مادرم بقچه  لباساشو همیشه باز میکرد و ...

مادرت حتما بعد 120سال زندگی که توش غم طفلشو خورده وارد بهشت میشه...

خودم مادرم میدونم بچه چقدر عزیزه😢😢

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
منم یهو بغضم گرفت برا اونروازش نشستم دارم گریه میکنم.خدایا به حق فاطمه زهرا هیچ پدر مادری با مرگ فرز ...

الهی امین

حق داری ولی وقتی برای ایشون هدیه میشه و خودشون هم خوشحال میشن بهترین کاره

نمی تونم میگم ازدواج هم کنم به جا جهیزیه اول لباسا پدر بزرگمو با خودم میببرم ( چون چند بار عمه ام گفتن حداقل بارونی ها و پالتو ها رو بده بره چون خیلی نو هستن و خوب گرون ) میگم مگر بمیرم بعد مرگم وسایل پدر بزگمو کسی دست بزنه یعنی ساعتاش همه رو گذاشتم توو کمدم هر روز هم میبینمشو 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
مادرت حتما بعد 120سال زندگی که توش غم طفلشو خورده وارد بهشت میشه... خودم مادرم میدونم بچه چقدر عزیز ...

انشالا. تحمل مصیبت بی اجر نیست راضی به رضای خدا بشی

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
2706