2737
2734
عنوان

لباس های عزیزانی که فوت شدن رو چکار کنیم؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3314 بازدید | 138 پست
مادربزرگ مامانم  جدی میگم میخای عکسشو بزارم براتون😂

بزار

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

نمیدونم واقعا😔

ولی منو دوستم به هم وصیت کردیم هر کی زودتر مرد🤦🏻‍♀️😅

گوشی و لباساش مال اون یکی😅البته ب شوخی خیلی میگیم این حرفارو ☹️🤦🏻‍♀️

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرم فوت کرد میخواستم کت شلوارشو نگه دارم😢😢😢اما مادرم گفت هیچیشو نباید نگه داریم معتقد بود مرده د ...

منم یه پیراهن نامزدم واسم مونده، هرشب باهاش میخوابم😔

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2728
اگه خودم بپوشم اطرافیان چه حسی دارن؟؟  چون خیلی ریز بودن اکثر لباساش تن کسی نمیشه😔😔

خدا رحمتشون کنه

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  

من مال پدربزرگمو که واقعا عین پدر دوسش دارم و دارم و‌خواهم داشت بعد ۵ سال حتی کفشاشو واکس زده گذاشتم تو جاکفشی 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
اگه خودم بپوشم اطرافیان چه حسی دارن؟؟  چون خیلی ریز بودن اکثر لباساش تن کسی نمیشه😔😔

عزیزم کسی چه فکری میخواد بکنه وقتی من لباس عزیز ترینی کسم رو تنم کنم.اگه اینکار بهت آرامش میده بپوش عزیزم،خدا رحمتشون کنه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2740
لباسای مامان بزرگ من همه گرون و تمیز بودن البته اون پاارسال مرد بین خودمون تقسیم کردیم  اثاثم ...

دو تومن قیمتش...

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
دو تومن قیمتش...

اره همه چی چهار برابر شده از پارسال 

عجیب نیست اصلن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
ارواح یا رفتگرا؟ عامو الکیه ایناااااا مگه میشه صد درصد برداشته میشه توسط همسایه فقیر رفتگر یا هرچی ...

اطراف ما زباله گرد خیلی زیاده من تو روز روشن میذارم چون شبا ماشین شهرداری میاد ممکنه با اشغالا قاطی بشه ولی به ساعت نرسیده برداشته میشه 

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
ارواح یا رفتگرا؟ عامو الکیه ایناااااا مگه میشه صد درصد برداشته میشه توسط همسایه فقیر رفتگر یا هرچی ...

منم لباسهایی که نخام میزارم تو نایلون سفید که معلوم باشه لباسه میزارم دم در به یکساعت نمیرسه که میبرنش

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2706