2733
2739
عنوان

لباس های عزیزانی که فوت شدن رو چکار کنیم؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3314 بازدید | 138 پست

بی بی جونم که فوت شد خدارحمتش کنه😔لباس نویی نداشت طفلی خیلی زجر کشیده بود.لباسشو خاک کردیم😔همش دوتا شلوار داشت یه لباس خیلی.مظلوم بود 😔بعد نبودش واقعا دیگه ادم سابق نشدم 

خدا رحمت کنه آن شالله سر سفره ایمه مهمان هستند مادر شوهر من لباس های پدر شوهرم داد به کسی که‌مبوند راه پله ها رو نظافت مبکرد و‌چنذ تا از لباس ها رو‌هم نگه داشته زده  چوب لباسی هر وقت میرم خونشون انگار پدر شوهرم خونه هست . به دلگرمی هست براش

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

پدرم فوت کرد میخواستم کت شلوارشو نگه دارم😢😢😢اما مادرم گفت هیچیشو نباید نگه داریم معتقد بود مرده در عذابه ...

نمیدونم چرا منم از ترسم گذشتم ازش ولی یه نوار کاست قدیمی داشت ما بچه بودم همیشه موسیقیشو گوش میداد با شیشه عطرشو نگه داشتم 

گاهی برمیدارم گریه میکنم😢😢

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
اخه کی دلش میاد لباس عزیزانش که فوت شده رو بپوشه؟ 

تجربه فوت عزیز رو ندارم اما فک میکنم لذت میبرم اینکه چیزی رو که اون میپوشید بپوشم ،احساس میکنم نزدیکمه،نمیدونم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
باور کن من چند بار این کارو کردم گذاشتم تو نایلون میان برمیدارن

ارواح یا رفتگرا؟

عامو الکیه ایناااااا مگه میشه صد درصد برداشته میشه توسط همسایه فقیر رفتگر یا هرچی ولی اون توی اون دنیا لباس میخاد چیکار ک برداره ببره اصلا اونا تو یه عالم دیگه ای هستن 

...
بله مادرم بودن چه لباسای قشنگی داره 

خدا بیامرزه عزیزم نگهش دارید یه سریو اگرم میخوای کمک کنی به هیچ وجه جلوی در نزارین من حس میکنم اینطوری احترام شخص فوت شده کم میشه چون هیچی نشده وسایلاش اواره بیرون دره

اگه دوس دارین فرصتشو دارین یه سری بردارین یه سری بشورین اتوکنین هدیه کنین به کسی که نیاز داره کنارشم یه صدقه کوچولو هم برای شادی روحش

2706