2733
2734
عنوان

لباس های عزیزانی که فوت شدن رو چکار کنیم؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3370 بازدید | 138 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه بستگی داره عزیزان کی باشن دورازجون پدرمادر خواهر برادر ادم دلش نمیاد بده کسی لااقل نگهش داره چنتاشو😔خب بعضی افراد ممکنه داخل اون لباس فوت نکرده باشن بعضیا یادگاری نگه دارین یا بپوشین سایزتونه...خدارحمت کنه

2728

بده به ادمای نیازمند

ما رسم داریم همون شب اول ی سری لباس نو برای مرده بدیم بیردن بقیه لباساش هم هرکدوم قابل استفاده باشه میدیم نیازمتد

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
قابم کن یادگاری ازشون بمونه من هنوز دمپاییای جدم دارم😂😂😂

نگو ک جدی گفتی؟  

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2740
😐

باور کن من چند بار این کارو کردم گذاشتم تو نایلون میان برمیدارن

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

لباسای مامان بزرگ من همه گرون و تمیز بودن البته اون پاارسال مرد بین خودمون تقسیم کردیم 

اثاثم همه بردن ویلاهاشون 

من سرویس میوه خوریشم ورداشتم یادگاری شده دو تمن قیمتش 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

من شنیدم میگن ک اگه زن مرده و دختر داشته باشه لباساشو نگه دارین اون تصمیم بگیره چیکار کنه واسه منم دختر دایی مامانم خودکشی کردی رفتن نمیدونم از کی پرسیدین گفتن چیکار کنیم لباساشو اوناهم گفتن یا بدید بره یا اینکه بزارین دخترش بزرگ شه اون تصمیم بگیره چیکار کنه 

2706