2733
2734
عنوان

خدا من و بکش 😭😭😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 84 پست
باقلوا ندوس  😂  اگ. اون موقعک باید رعایت میکردم الان شکمم شبیه زنای حامله نوبد خودم شک ...

😁😁😁😁😁عیب نداره بابا چطور میخوای از پیتزای پر پنیر بگذری😍😍خودتو اذیت نکن همبرگرای مخصوص، کیک، بستنیییییی واییییییی

اگه میخواین قربون صدقه کسی برین، شمالی یاد بگیرین.. یه ♡بلامیسر♡ میگی قشنگ تو دل طرف میشینه... دیگه ♡ تی جانِ رِه بیمیرم ♡ که جای خود داره 😍😍😍😍                      شمالیشونم 😎😎😎😎😎
منم 59 ام رون و پهلو دارم ولی قد و وزنم مناسبه حال رژیم ندارم 😑😑

من 57.700 

با قد 160 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام  خیلی وقت نخوردم  فقط یکی دوبار کیک خوردم  وگرنه دیگ هیچی

شکم خیلی سخت اب میشه 😔😔😔    ولی باید قند مصنوعی رو کاملا حدف کنی  چرا دیگه تاپیک نمیای گزارش بدی 

ورزش میکنی؟  خوب دختر ی تلاشی بکن بعد بگو نشدددد 

من 57.700  با قد 160

بیا رژیم نمیخواد که😁

اگه میخواین قربون صدقه کسی برین، شمالی یاد بگیرین.. یه ♡بلامیسر♡ میگی قشنگ تو دل طرف میشینه... دیگه ♡ تی جانِ رِه بیمیرم ♡ که جای خود داره 😍😍😍😍                      شمالیشونم 😎😎😎😎😎
2728
😁😁😁😁😁عیب نداره بابا چطور میخوای از پیتزای پر پنیر بگذری😍😍خودتو اذیت نکن همبرگرای مخصوص، کیک، ...

😂😂😂 باور کن تو هم شکم و من گ. میدید ابم نمیخوردی دیگ

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
منم 60شدم قدت چنده؟

168

168

واییی تو ک عالییی اندامت بیخود نیست راحت میگی اینو بخور اونو بخور

2738
واییی تو ک عالییی اندامت بیخود نیست راحت میگی اینو بخور اونو بخور

بخور بخور 😁

ب جون خودم نمیاد 

منم هی میخام عکس بزارم نمیشه

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆