2737
2734
عنوان

خدا من و بکش 😭😭😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب برم کیک بستنی بخورم تا بقیه اش لعنت بر شیطان رجیم🤤🤤🤤🤤

چیکار کنم نفخم از بین بره 

مطمئنم بیشترشم نفخاخ ادم اگ چاق بش همه جاش میش ن فقط شکم گ معدش بیاد جلو 

حتی پهلو هامم چاق تر نشد 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728
بابا ب خدا دور شکمم 86 87 مثل ی زن حامله  تازه 14 سالم

⁦☹️⁩⁦☹️⁩ورزش برای لاغری شکم انجام بده فقط

بقیه جاهات خوبه دیگه؟

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
الان ببین من قند مصنوعی 100 درصد ن ولی اندازه 70 80 درصد حذف کردم  همه چی هم میتورم میوه خیلی ...

خرما و ارده رو فقط بخور  بابا اراده کن حذف کن بقیه رو یعنی چی میمیرم دور ازجون ولی میخوای روز به روز چاق تر بشی  هر جور شده باید خودتو لاعر کنی این که نشد حرف یک هفته نخوری و رعایت کنی اشتهات کم میشه فقط هفته ی اول سخته  چقدر میخوای خودتو وابسته ی یخورده خوراکی بی خاصیت و مضر کنی و خودتو بد ریخت و بد هیکل پاشو همین الان تا شب راه برو و ورزش کن تا خیس عرق بشی این همه خوردی باید آب کنی یعنی چی به خودت بگو ی عالمه ذخیره دارم دیگه اصلا غذا نخور 😠😠😡😡   ای ام عصبانی🤣🤣

چیکار کنم نفخم از بین بره  مطمئنم بیشترشم نفخاخ ادم اگ چاق بش همه جاش میش ن فقط شکم گ معدش بیا ...

عرق نعنا زیاد بخور و بخواب دلتو فشار بده هی   شیاف بزن روان تر بشه و تخلیه بشی  برگه زیاد بخور  پونه هم میگن خوبه دم کن بخور

2740
⁦☹️⁩⁦☹️⁩ورزش برای لاغری شکم انجام بده فقط بقیه جاهات خوبه دیگه؟

چربی پشت و کشاله ران دارم 

چربی پشت کمر هم دارم ولی اینا معلوم نیست برامم مهم. نیست فلا کهم شکم پعهلوم مخصوصا شکمم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
چربی پشت و کشاله ران دارم  چربی پشت کمر هم دارم ولی اینا معلوم نیست برامم مهم. نیست فلا کهم شک ...

برو زیر نظر دکتر رژیم بگیر یا باشگاه برو

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎