2737
2734
عنوان

بچه ها زمین ما طلسم شده😐😐😐😐من دیگه مطمئن شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3653 بازدید | 80 پست
چی بودن ایه ها زحمتت میگی

آیات 40 و 41 سوره بقره

آیه 111 سوره توبه کنار چیزی که میخوای بذار. 

سوره حجرات را نوشته و بر سر در خانه یا ملک قرار دهید. 

هر روز 70 مرتبه آیه 33 سوره الرحمن به نیت فروش ملک. 

برای فروش ملک این دعا را نوشته بر دیوار یا زمین مورد نظر بچسبانید

ربنا من لدنک رحمه و هئی لنا من امرنا رشدا. 

آیه های قرآن تاثیر گذا ن ولی فکرت رو هم باید مثبت کنی حتما

نور خواهی مستعد نور شو.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما خیری توشه.من سه سال پیش ی زمین داشتم چن سال بود میخاستم بفروشم فروش نمیرفت انقد دعا ذکر خلاصه فروختم ۲۰تومن😐بعد ی دفعه همه چی گرون شد اون زمین ماه بعدش شد۲۰۰تومن الانکه نزدیک ۵۰۰تومنه😐😐😐

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
2728
2738
خب بقیه میبینن چون خونه درحال آماده شدنه دارن توش کار میکنن

دفن رو نمیدونم منم  فواید این آیه رو از کتاب گنج های معنوی دیدم 

میخوای شما  دفن رو امتحان کن

نور خواهی مستعد نور شو.... 
خیلی سخته.نه؟؟؟امیدوارم خدام یروزی یه نیم نگاهی ب ماها بکنه باورت میشه۴ساله شوهرمو فقط روزی۲.۳ساعت م ...

از سختم اونورتر گلم منم شوهرم تموم زندگیش خلاصه شده تو کار ولی دریغ از یکم پیشرفت امیدوارم خدا به ماهم نگاه کنه 😔عزیزم خدا گل پسرتا برات نگه داره خدا بهش سلامتی بده 😙

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞
ما هم شریکی ی زمین تجاری داریم..اول قولنامه بود بعد سه سال سندش اومد.حالا گذاشتیم برا فروش ب فروش نم ...

خوب گرونه اون 

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
از سختم اونورتر گلم منم شوهرم تموم زندگیش خلاصه شده تو کار ولی دریغ از یکم پیشرفت امیدوارم خدا به ما ...

ان شاالله...ممنون گلم 🌹🌹🌹

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...