2737
2739
عنوان

بچه ها زمین ما طلسم شده😐😐😐😐من دیگه مطمئن شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3653 بازدید | 80 پست
برای منم اصلا جواب نمیده  سال پیش طلبیده شدم کربلا قرعه کشی دانشجویی گفتم شاید حکمتی بوده گشای ...

منکه دیروز کلیییی با خدا حرف زدم همشم گلایه کردم😔😔😔 واقعا دیگه نمکشم23سالمه ولی ازبس فکرو خیال کردم هزارتا پرد ومرض گرفتم

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارث مادرم ۲۰ ساله طلسمه😑😒

ما کلا خیر ارثو خوردیم منو شوهرم 

خودمون با بدبختی داریم برا بچه جمع میکنیم

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
عزیزم یک ربع پیش زنگ زد بابام گفت معاملمون نشد  اصلا دیگه داغونم

منم چن روزه برا خونم هی مشتری میاد نمیشه حتی یکی اومد پسندید گف بعد ازطهر میام پا قولنامه زنگ زد گف اونکه میخواس خونم رو بگیره منصرف شد منم دیگه نمیتونم خونه شما رو بخرم خیلی ناراحتم تو رو خدا دعا کنید زودتر خونم فروش بره

2728
منم چن روزه برا خونم هی مشتری میاد نمیشه حتی یکی اومد پسندید گف بعد ازطهر میام پا قولنامه زنگ زد گف ...

انشالله که یه مشتری با قیمت خووب برا هرکس که میخواد خونشو بفروشه یا زمینش رو بیاد 

دعام کنید🙏
آره برا منم مشکل داره فک کنم ایراد از سایته

مورد خاصی هست بگو

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2738
عزیزم ان شاالله درست میشه...منم والا مث توام دیروز ب شوعرم گفتم صبح دلم نمیخاد بیدار بشم از بس پسرم ...

وای چقدر این پستت شبیه زندگیه حال منه😭😭😭😭😭

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞
وای چقدر این پستت شبیه زندگیه حال منه😭😭😭😭😭

خیلی سخته.نه؟؟؟امیدوارم خدام یروزی یه نیم نگاهی ب ماها بکنه باورت میشه۴ساله شوهرمو فقط روزی۲.۳ساعت میبینم دیگه یریدم امروز پسرم ۳سالشه می‌گفت بابا توروخدا نرو سرکار بامن بازی کن دلم براش اتیش گرف

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
اگر برا فروش... هست بگو ماهم یاد بگیریم گلی

نه عزیزم😂😂😂

البته واسه فروش یه بار چند تا از آیه های قرآن رو به استارتر گفتم بنویس استفاده کن نمیدونم کرد یا نه 

من که خودم دو بار نتیجه گرفتم

نور خواهی مستعد نور شو....