2733
2739
عنوان

🔥🔥🔥بورسی ها🔥🔥🔥

254 بازدید | 26 پست

سلام عزیزان بنظرتون هنوزم امیدی به بازگشت بازار و بالارفتن شاخص تا کانال 1700 هس؟؟؟من توی همهمه ی بورس داشتم توسط یکی از آشنایانمون آموزش میدیم و یه سال هس که کد بورسی دارم ولی وارد نشدم تازه میخواستم پولمو ببرم توی بورس که ریزش کرد ولی همسرم گذاشته حالا نگرشتون به آینده بورس چیه؟؟؟

یه خبر شوکه کننده که شنیدم اینه که سیتا حتی از قیمت عرضه اولیه هم پایین تر اومد😦😦😦

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...

الله اعلم 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تاانتخابات که قرمزه  بعدش یواش بالامیره قبل انتخابات خودمون قرمزه  تادولت بعدببینیم میخو ...

واقعا😥

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
بازار دستوری شده اصلا معلوم نیست چی میشه  فعلا اصلا خرید نکن

بنده شکر بخورم دور از جون عزیزان 

حس میکنم خدا بهم رحم کرده اخه با کارکردن این یه کم پولو جمع کردم خوب شد وارد نشدم

خیلی از عرضه اولیه ها اینطور شدن  من ک ۳ اومدم شد دو تومن 😂😂 حالا دوتومنم پالایشی خریدم فات ...

عزیزم امیدوارم جای دیگه برات جبران بشه