2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشین تا بیاد

اگر اومد شما به ما یه شیرینی میدی؟

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

این بیماری نیست که بشه از ته جمعش کرد فقط میشه کنترلش کرد تا کم بشه درصورتی تموم میشه که واکسن بیاد الان تو چین کرونایی وجود نداره این یعنی واکسن زدن یا ریختن تو اب اشامیدنی دادان خوردن وگرنه چطور عرض دو سه ماه جمعش کردن اونم کرونا که مسریه و تمومی نداره

❤❤❤❤
2731
در ضمن امسال خیلی از کشورها مثل ما به مردم عادی واکسن انوفلانزا نرسید البته که کشور ما مثل همیشه گند ...

برای باردارا بود از بهداشت زنگ زدن برم تا واکسن بزنم نرفتم. واکسنی که اینا بدن معلوم نیست چیه یه باند برای بیمارای پروانه ای نمیدن بعد واکسن آنفولانزاشون ببین چیه که میدن.

لطفا از این حرفها نزنید ۵ واکسن منتظر تاییده هستند این خبرا رو از کجا میارید اخه🤦‍♀️

منم همین میگم

یعنی متخصص هستند تو ساختن شایعه و پخش فاز منفی

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2738
عزیزم طبق گفته پزشکای درست حسابی تا عید شرایط خیلییییی خوب میشه صبور باشیم تموم میشه کم کم

یه بار تو سیزده هفته گرفتم پی سی آرم مثبت شد الانم درد قفسه سینه دارم دارم دق میکنم دیگه

اگر اومد شما به ما یه شیرینی میدی؟

صدرصد

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
عزیزم واکسن امادس ولی نمیدنش بیرون میگن باید نزدیک ب دومیلیارد نفر توی کل جهان  بمیرن ک جمعیت&n ...

چی میگی؟

۲میلیارد مگه به حرف هس؟

خب ارپی چی بزنن بکشنمون که ازین استرس بهتره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
احتمالا تا آخرای آذر و بهمن واکسن بیاد چون الان آکسفورد فاز ۳ رو تموم کرده بعد از هفته دیگه به مردم ...

پس چرا میگن ویروس جهش داشته خب اگه جهش داشته باشه واکسنم جواب نمیده

خواهر کرونا هستم الخخخ یه مامان خانوم و یه متقاضی ازمون وکالت          😍        napeloniسابق و خالدار ۹۸ سابق و شوکول ۸ سابق میشه برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم و قبولی ازمون وکالتم یه صلوات بفرستید         😍          بعضی کاربریامو فراموش کردم بعضیا رو هم گفتم بترکونن بلکه برم به کار و زندگی برسم ولی خو معتاد شدم استخونام درد میکرد مجبور شدم بازم بیام 🤣راستی از درگاه خدا ناامید نشید من بعد ۵ سال انتظار مادر شدم با دومین ای وی اف       ،    تو رو خدا فارسی را پاس بدارید انقدر غلط املایی نداشته باشید 
عزیزم واکسن امادس ولی نمیدنش بیرون میگن باید نزدیک ب دومیلیارد نفر توی کل جهان  بمیرن ک جمعیت&n ...

هووووف ۲ میلیارد!!!!!!!

پس حالا حالا ها این نهضت ادامه داره ..

راستی کره ی زمین سقوط کنه؟؟؟

علمی ترش اینه که کره ی زمین با کم شدن جمعیت جا برای ایندگان داشته باشه تا ایندگان بتونن از اب و خاک و هرچیزی که از زمین استخراج میشه زندگی کنن و الاسقوطی درکار نیست..سقوط کنه به کجا ؟؟همه ی کره ها معلق هستن 

😍😍😍
2706