2733
2734
انشاالله کم مونده دیگه باید طاقت بیاریم البته طول میکشه تا کل مردم واکسینه شن اول اولویت با کادر درم ...

بشین تا بیاد

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پزشكان امريكا كه ميگن در بهترين حالت مردم تا دوسال ديگه با اين بيماري در نبردن 

وای نگو😭😭😭

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
عزیزم واکسن امادس ولی نمیدنش بیرون میگن باید نزدیک ب دومیلیارد نفر توی کل جهان  بمیرن ک جمعیت&n ...

خدا وکیلی این اطلاعات ازکجا میارید 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2728
از کجا اینقدر امیدواری شما؟ تورو خدا بگو

عزیزم به سایت who سر بزنی اگر زبانت خوبه و ضمن اینکه چند تا از دوستانی که قراره این واکسن رو بیارن ایران من مستقیم باهاشون در ارتباط نیستم اما خب میدونم دارن یه کارایی میکنن

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2738
بچه ها اصلا واکسنی در کار نیس،فقط میخوان ذهن مردمو مشغول کنن ک امروز میاد واکسن فردا میاد...اینا هم ...

لطفا از این حرفها نزنید ۵ واکسن منتظر تاییده هستند این خبرا رو از کجا میارید اخه🤦‍♀️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

احتمالا تا آخرای آذر و بهمن واکسن بیاد چون الان آکسفورد فاز ۳ رو تموم کرده بعد از هفته دیگه به مردم انگلیس میزنه ولی برای فروش به کشورای دیگه با تایید سازمان جهانی بهداشت رو بگیره ان شاالله که تا اخر آذر و بهمن تایید رسمی بشه

هرچی میکشیم از بی شعوریه اکثریته مردممونه

امروز پسرم بردم درمانگاه یکی بود کردنا داشت هرچی دکتر و پرستار گفتن نرو باید قرنطینه شی 

گوش نداد ول کرد رفت تو جمعیت

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706