2737
2734
عنوان

این حلقه رو میخواستم بخرم 😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 33 پست

میگن امروز نمیشه عکس گذاشت که

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما ببخشید سایت خرابه نمیاد عکس

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
حالا خوبه نخریدی می‌ترسی شناسایی شی ک عکس رو پست اول نمیذاری!

😐عزیزم سایت خرابه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2731
😂😂😂دوقلو هم زاییده هم عکس نمیاره هم پستامونو

ماشالله چه فعالم هست 😂😂😂

سایت ک ا ۳۶۵ روز ۴۰۰روزش خرابه 😑

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒
صد میلیون متوسطه تازه 😐😐

😒عزیزم حلقه فوقش دیگه خیلی زیاد باشه ده گرمه ده کرم میشه صد میلیون ک میگی متوسط 😒

ماشالله چه فعالم هست 😂😂😂 سایت ک ا ۳۶۵ روز ۴۰۰روزش خرابه 😑

اره دیگه چ میشه کرد من ک معتادشم بخدا با خط مامانم اومدم با خط دانشجوییم هم اومدم باخط نامزدیم و خط جدیدمم کاربری داشتم با دوتا خط خواهرمم داشتم ک همش ترکید با خط بابام اومدم اونم پرید الان با ی خطی تو خونه خط ست با شوهرم خریده بودیم هیشکی یادش نبود وجود داره درخدمتتونم😂تا این حد ب این سایت وابستم☺️😅من باید بم مدال بدن نمیدونم چرا مراعاتم و نمیکنن

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
2740
اره دیگه چ میشه کرد من ک معتادشم بخدا با خط مامانم اومدم با خط دانشجوییم هم اومدم باخط نامزدیم و خط ...

ماشالله تاب آوری و تحمل من ب تو افتخار میکنم 😐😂

من خیلی وقت نیست اومدم ولی خعلی باحاله اصلا نمیدونستم همچین جایی وجود داره الان دیگه نمیرم😑😂

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒
ماشالله تاب آوری و تحمل من ب تو افتخار میکنم 😐😂 من خیلی وقت نیست اومدم ولی خعلی باحاله اصلا نمیدو ...

اره ما مثلا گرگ بارون دیده ایم😂

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.

گذاشتی لایکم کن

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

گذاشتی لایکم کن چون دنبال حلقه هستم

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
صد میلیون متوسطه تازه 😐😐

تو از اقوام اون ک میگفت فرشام فیلیه،پالتوم پوسته فیل نیستی؟😂😂😂نازار خوش گفتار صد میلیون متوسطه ک الان باید تو اینستا بودی ن نی نی سایت

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
2706