2737
2739
عنوان

ازدواج در سن ۱۷.۱۸سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1874 بازدید | 120 پست
غلطه چون طرف تو حسا‌س‌ترین دوره زندگیش که کنکورش هست قرار داره و از طرفی به بلوغ عاطفی هم نرسیده

بلوغ عاطفی اره اما اگر رشتش کنکور نداشته باشه وشرط معدل باشه مشکل درسی نداشته باشه چی

بااجازه استارتر دوستان اگه میشه برا تاپیکم گزارش بزنید اگه زدید لایک کنید براتون صلوات بفرستم🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5228981/دوستان-من-کرونا-گرفتم-اگه-میشه-بیاین-داخل-تاپیک-چندتا-سوال-داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید طرف مقابل رو سنجید اول ببینید اختلاف سنی تون چقدره به دختر هم بستگی داره باید از لحاظ عقلی به ب ...

چطور میشه متوجه شد به بلوغ ازدواج رسیده یا نه؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2731

سن هفده سالگی نامزد کردم 18 سالگی به هم خورد بنظرم از 30 سالگی تا 25 سالگی واسه ازدواج خوبع

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
اسی جان ببخشییییییید ولی باید اینجا بگم @نی_نی_یار_5     @نی_نی_یار_3   سلام م ...

اره.هر کی تعلیق بشه فقط میتونه لایک کنه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738
ازدواج کردن زیر 27یعنی حماقت خریت بچه بازی..ناتمام شدن جوانی.خوشی نکردن و......حالا میخادهرجا باشه.م ...

هیچ چیز ثابت نیست

من که با شوهرم بیشتر جوونی کردم

بیشتر ربط به شریک داره و تفاهمشون

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

سلام نوع تربیت بسیار متفاوته یک دختر که توی شهرستان زندگی میکنه از سنین کم یک خانوم خونه حساب میشه و دختر هایی که توی شهر زندگی میکنن حتی تا ۳۰ سال هم گاهی هنوز دخمله ملوسه مامانی ان اگه فک میکنید توی این سن به بلوغ فکری رسیدید انتخاب خوبیه

دختر  خاله ام 16 سالشه عقد کرده😑

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

همچی شانسیه ..سین واختلاف سن دیگه اعتقادی ندارم..همجوره هست...برو خوش شانس باشی گلم😘😘

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
عزیزم  کاری به شهر بزرگ و کوچیک نداره  این سن نمیتونه سن مناسبی باشه چون هنوز بلوغ فکری ...

اره خرف شما درسته گلم اما شهزستانی که من توش زندگی میکنم متاسفانه کودک همسری ترویج یافته ودختر۱۶ساله بچه داره