2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بیخیال😁 منم مذهبی ام اسم کاربریم غیر مذهبیه... به نظرم چیز مهمی نیست‌..

نه آخه میخوام ان شاءالله تو روبیکا گروه مذهبی بزنم نیاز به اسم مذهبی دارم😅

حضرت علی(ع):اگر مردم می‌دانستند چه در قبرها می‌گذرد،هرگز گناه نمیکردند😔
2740
نه آخه میخوام ان شاءالله تو روبیکا گروه مذهبی بزنم نیاز به اسم مذهبی دارم😅

ریحانه

طهورا

نورا

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
ریحانه ی خدا نظرت؟! 🤩

قشنگه ریحانه بهشتی چطوره؟

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
قشنگه ریحانه بهشتی چطوره؟

ریحانه ی بهشتی

اینم جذاب و تک هست

ریحانه ی خدا رو خیلی ها شنیدن

فقط به نظرت یکم خودخواهانه نیست

شاید بهشتی نشدم😁😁😁😁

ریحانه ی بهشتی اینم جذاب و تک هست ریحانه ی خدا رو خیلی ها شنیدن فقط به نظرت یکم خودخواهانه نیس ...

نه بابا چه خود خواهنه😄 قراره یه گروه مذهبی باشه برای زندگیه بهتر خداپسندانه باااازم هرطور خودت میدونی😊

نه بابا چه خود خواهنه😄 قراره یه گروه مذهبی باشه برای زندگیه بهتر خداپسندانه باااازم هرطور خودت میدو ...

ممنونم خواهر گلم😘😘😘

ممنونم خواهر گلم😘😘😘

خواهش عزیز❤

2706