2737
2734

عموم به معنای واقعی زن ذلیل

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

از واژه زن ذلیل واقعا بدم میاد 

بهتره فرهنگ سازی بشه

ما خودمون زن هستیم 

مردی ک برای زنش احترام قائل هست و در هر حالتی کمکش میکنه ... فرشته است نه زن ذلیل 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2738

برادر شوهرم دعوت کنه کسی برن با هم بیرون مثلا مادر شوهرم بگه سیزده بدر بیاید فلان جا تو صورت زنش نگاه میکنه اگه لبخند زد میگه آره اگه سکوت کرد میگه ن ما هنوز تصمیم نگرفتیم

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹

خواهرشوهرمم ببینه مردی ب زنش محبت کنه میگه زن ذلیل یا مرد نیست 

این حرفها چیه عاشق زنشه بخاطرش هر کاری میکنه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706