2737
2739
عنوان

بنظرتون مردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1650 بازدید | 202 پست

آره، برا مواقع ضروری، ولی نباید برا الان کم گذاشت. و اگه خدا روزی بهم ثروت زیاد بده من خونه خیلی میخرم با کرایه ی خیلی کم میدم به کسایی که خونه ندارن یا میخوان تازه ازدواج کن وسع مالی ندارن...‌ان شا.الله همیشه پر روزی باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب این الان خیلی منطقی بود تقسیم کردنش پس اندازش هم به اندازس

جدی منصفانه تقسیم کرده؟؟ 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
2728

اره معلومه لازم میشه

یوقت خدایی نکرده بیمارییش میاد به تیکه پول درستو حسابی میخوایید.یا عروسی چیزی بعدا برای بچه هاتون.یا سفری چیزی.

یا چند ساله دیگه بچه ها بزرگ بزن کلی کلاس و دانشگاه واینا همه هزینه میخواد.

نمیشه که همه رو ادم بخوره دلشو به یه تیکه زمین خوش کنه.بعدم همینطور داره تورم میره بالا.یوقت پیش میاد ادم بیکار بشه مخصوصا مشاغل ازادیا

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
وا پس تو چی دلت نمیخواد مادر شی

از شوهر سابقم یه پسر دارم پیش باباشه 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
2740
ن زنش مهمتره😐۱۴ساله اخه؟ خب خودش کار کنه پول دربیاره

واااا.اتفاقا مشخصه پدرش مسوولییت پذیره مادر خوندشم با شخصییته که رضایت داره.پسر 14 ساله رو چه به کارکردن😟

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
واااا.اتفاقا مشخصه پدرش مسوولییت پذیره مادر خوندشم با شخصییته که رضایت داره.پسر 14 ساله رو چه به کار ...

من نگفتم وقتی ۱۴سالشه کارکنه،الان که اصلا به پول لازم نداره،وقتی هم بزرگ‌تر شد باید روی پای خودش وایسته و کارکنه

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
چهارده ساله چه کاری انجام بده ؟؟!!  از اون حرفا بود

ن منظورم وقتی بزرگ‌تر شد بود

الان که به پول لازم نداره،وقتی هم بزرگ‌تر شد خودش باید روی پای خودش وایسته و کارکنه

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
من نگفتم وقتی ۱۴سالشه کارکنه،الان که اصلا به پول لازم نداره،وقتی هم بزرگ‌تر شد باید روی پای خودش وای ...

😳😳😳😳😳ینی لباس نمیخواد؟کفش نمیخواد؟اینترنت برای کلاسای انلاینش نمیخواد؟

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
2706