2737
2739
عنوان

بنظرتون مردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1650 بازدید | 202 پست
خیلی کم تر از ۱۷😁😁 نه همون سرکار گذاشتنه س. اسیم ک بحث مارو دید ب همون تقسیم بندیه شوهرش قانع شد ...

😂✨

ࡅ߳ߊ‌ ߊ‌ࡅ߲ܥ ܦ߳ܠܝ߲ܩܢ ߊ‌ܦ߳ߊ‌ܩܝ߳ܭ݇ߊ‌ࡇ ࡅ߳ࡐ ࡄࡅߺߺ߳ߺࡉ!⁦♥️⁩✨
درامد پدرتون چقدر بود؟؟  مادرتون چقدر میگرفت؟؟

درست یادم نیست ولی ب احد خدش خب ۱۰,۱۲میلیونی درامد داشتن😅

اونم ۲,۳میلیون

تازه خوب خرید و خونه لباس و مهمونی و اینام با پدرم بود

من اکثرا پولم رو پس انداز میکردم

ࡅ߳ߊ‌ ߊ‌ࡅ߲ܥ ܦ߳ܠܝ߲ܩܢ ߊ‌ܦ߳ߊ‌ܩܝ߳ܭ݇ߊ‌ࡇ ࡅ߳ࡐ ࡄࡅߺߺ߳ߺࡉ!⁦♥️⁩✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما قبلا طلاق گرفتین که با مردی که بچه داره ازدواج کردین؟ 

بله ی پسر هم دارم پیش شوهر سابقم 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
2731
نه من اصلا اینو نمیگم ولی کلا آدم اول از همه مسئولیت بچه ای رو که به دنیا آورده باید کامل کنه  ...

منم ازدواج دوممه یه بچه م دارم پیش شوهر سابقم 

بله قبل من داشته

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
خب شما سهم خودتو داری 

یک هشتم

2738