2703
2553
عنوان

بنظرتون مردی

1650 بازدید | 202 پست

که هم خونه داره هم ماشین هم زمین 

باز لازمه از حقوق ش مقداری رو پس انداز کنه

لطفا با دلیل جواب بدین 

شوهر من ماهی تقریبا هفت ملیون درامد داره 

دو شو قسط میده

دو ملیون خرج خورد و خوراک و آب و... 

نهصد میده بمن برای خرجای شخصی م بجز لباس(چند ماه یه بار خودش لباس میخره برام) 

چهارصد هم میده ب پسرمون (از زن اولشه 14ساله س) لباس پسرمون هم چند ماه یه بار خودش میخره

پونصد هم خرج مهمونی و... 

البته میگه بخاطر کرونا و وضعیت بازار داره کاسبی منم کساد میشه و دیگه شاید نتونم ماهانه تونو بدم

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

اره پس انداز خوبه کلا

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اره بنظر من ماهیانه باید یه مقدار رو جدا توی به بانک گذاشت برای روز مبادا😊

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
2714

خدا زیادترش کنه براتون برکت بده بکارتون

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶

معلومه پس اتداز نیازه 

مگه همه چی خلاصه میشه ب ماشین و خونه 

شما پیشرفت نمیخاین؟ همیشه ماشین الانتون سوار میشین 

خونتون رو نمیخاین ببرید بالا تر 

دو روز دیگه ی سرمایه برای بچتون داری؟ صد در صد پس انداز نیازه

تو میتونی با لبخندت آدما رو عوض کنی🙃💌 ...خدایا مرسی🤍
پسرش با شما میمونه خودت بچه نداری

بله

نه دوست نداره بچه بیاریم

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

خب این الان خیلی منطقی بود تقسیم کردنش

پس اندازش هم به اندازس

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2706