2737
2739
عنوان

همکلاسیم خودکشی کرد هی اومد به خوابم گفت بستنی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گفتم چی شده چرا پریشونی؟ عصبی شد گفت من نمیتونم توضیح بدم نباید بگم نمبتونم بگممممم بستنی بخر شاید ...

خیرات بده حتی شده ب افردا خانوادت ی چیز کوچیک بده بخورن فاتحشو واسش بفرستن... 

گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود / از هرچه زندگیست دلت سیر میشود🥀🍂🍁🏵️‏.                                                             صبر کردن با تحمل کردن خیلی فرق داره.صبر میکنی چون دوس داری، تحمل میکنی چون مجبوری
گفتم چی شده چرا پریشونی؟ عصبی شد گفت من نمیتونم توضیح بدم نباید بگم نمبتونم بگممممم بستنی بخر شاید ...

معلوم نیست اونجا داره چی سرش میاد.

توهم چون خیلی بفکرشی زیاد خوابشو میبینی

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2738

براش قرآن بخون زیارت عاشورا بخون به مولا امام حسین صلوات الله علیه و آله زیاد متوسل شو ان‌شاءالله فرجی بشه شفاعت کنن در عذاب نباشه خدا ازش بگذره اروم بگیره ازش غافل نشو سر خاک ک نمیشه بری غروب های پنجشنبه حتما حتما به یادش باش شب زیارتی آقا سید الشهدا صلوات الله علیه و آله هم هست 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
بچه ها من دوستم تو ۱۶ سالگی خودکشی کرد خیلی خوشگل و خوش هیکل بود قدش ۱۷۵ وضع مالی خوب لحظه اخر مرگش ...

خودکشی گناهی هست که بخشش نداره باز اینجور مواقع من میگم بریم سراغ امام حسین صلوات الله علیه و آله خدا رحم کنه و آقا شفاعت..... عذاب از  اون کسی که  خودکشی کرده برداشته بشه 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
خودکشی گناهی هست که بخشش نداره باز اینجور مواقع من میگم بریم سراغ امام حسین صلوات الله علیه و آله خد ...

خدا کنه روحش در ارامش باشه💔😔

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
عزیزم،ماتوشهرمون رسمه اینکار،بعدم اینکه چندبار همچین خوابی دیدیم از مرجع تقلید وامام جمعه که پرسیدیم ...

نیاز به پرسش دلیل ندارم چون فک نکنم مرده با اب روی قبرش خنک بشه..البته رسمه پنج شنبه ها اب میریزن اما خواب استاتر میگه خیرات میخوام نکه جیز خنک میخوام

خدا کنه روحش در ارامش باشه💔😔

ان‌شاءالله 

حس میکنم گرمش  رفنی رو قبرش اب خنک بریز  بستنی هم خیراتب ده اگ پولشو داری اگ. نداری ب خا ...

عزیزم اون بنده خدا دیگه زنده نیست جسمشم مرده هیچ حسی نداره ک روی قبرش آب بریزن خنکش بشه روحش هست ک روحشم تو قبر نیست تا حالا شاید جسمشم ب وسیله مورچه ها و موجودای توی خاک خورده شده باشه😐😐😐😐😐😐

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2706