2733
2734
عنوان

همکلاسیم خودکشی کرد هی اومد به خوابم گفت بستنی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 135 پست
یکی از آشناهامون ک دوسه سال میش فوت کرده خواب دیرم دیشب   قبل فوتشه و داره تقسیم ارث میکنه ...

بدهکار بود بهت ؟ 

اصلا تازگی فهمیدم هر مرده ای تو خواب میاد غیرمستقیم نسبت حالشو به ما بروز میده خیلی فیلم گونه 

اینکه چقدر تحویلمون میگیره باهامون خوبه یا ناراحته اینا همه واقعیه 

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بابا بستنی فقط یه تمثیله توخاب

اون الان نیازمنده یه خیراته به نیتش چندتا لباس به فقرا بده

یکم برنجی نونی چیزی

یه صدقه یم به فقرابده فقط به نیت روحش

خدایا ازانتظاردق کردم😢میشه منم برسم به خواستم؟!میشه دعاکنید برام به خواستم برسم؟
سر چهارراه بستنی حصیری زعفرونی ۲۰ تا بخر ظهر حدود ۱۲ که هوا گرمه بده به کودکان کار 

کودکان کار اینجا نیست من روستای شهرستانم 

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
2738
بابا بستنی فقط یه تمثیله توخاب اون الان نیازمنده یه خیراته به نیتش چندتا لباس به فقرا بده یکم برنج ...

شاید میخواد خنک بشه

بدهکار بود بهت ؟  اصلا تازگی فهمیدم هر مرده ای تو خواب میاد غیرمستقیم نسبت حالشو به ما بروز ...

نه من براش خیلی زحمت کشیدم اما هیچی بهم نداد. ازش انتظار داشتم

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      

ادمی ک خودکشی میکنه دستو پا و چشم بسته با حالت عطش ب یجا بسته شده اتگار و نمیتونه حرکت کنه خدا از سر تقصیرات هممون بگذره بدنم مور مور شد براش خیرات بدین حالا بستنی نشد ی چیز دیگ اون نیاز ب خبرات و فاتحه داره ن صرفا بستنی 

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

دلیل اینکه گفته بستنی بده شایداینه که داره ازعذاب میسوزه بنده خدا  

فکرکنم کلامعنیش اینه که خیرات براش بدین حالاهرچی 

به خوانوادشم بگین براش خیرات بدن

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  
دلیل اینکه گفته بستنی بده شایداینه که داره ازعذاب میسوزه بنده خدا     فکرکنم کلامعنیش این ...

اره منم همین فکرو میکنم چون حالا بستنی و بستنی زمسنونی فلان برا اوت معنا تداره اونجا

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
2706