2733
2734
عنوان

همکلاسیم خودکشی کرد هی اومد به خوابم گفت بستنی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم چی شده چرا پریشونی؟ عصبی شد گفت من نمیتونم توضیح بدم نباید بگم نمبتونم بگممممم بستنی بخر شاید ...

من همین فکرو کردم.

فکرکنم توعذاب به خاطر خودکشی چیز خنک میخواد

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
2728
بستنی بخر فاتحه بده براش و بخورش

تو شهرمون بستنی پیدا نکردم 😖کسی بستنی نمیاره تو این سرما

اخر تابستونی خواب دیدم به خاطر کرونا و ...نرفتم بیرون

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
گفتم چی شده چرا پریشونی؟ عصبی شد گفت من نمیتونم توضیح بدم نباید بگم نمبتونم بگممممم بستنی بخر شاید ...

به بچه های بی سرپرست بده برو یتیم خونه .بچه ها ک دوست دارن بستنی رو

2738
من همین فکرو کردم. فکرکنم توعذاب به خاطر خودکشی چیز خنک میخواد

اره 

اصلا تازگی فهمیدم هر مردهدای تو خواب میاد غیرمستقیم نسبت حالشو به ما بروز میده خیلی فیلم گونه 

اینکه چقدر تحویلمون میگیره باهامون خوبه یا ناراحته اینا همه واقعیه 

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
نمیدونم عقد کرده بود شوهرش خوب و پولدار  خبر ندارم چرا هیچی نگفتند

واسش حمد و ایه الکرسی و توحید بخون 

از خدا واسش طلب مغفرت و آمرزش کن و براش صدقه بده

دلم سوخت خیلی ناراحت شدم

خدایا رهایم نکن
بستنی همیشه هست

من روستام چند سوپری رفتند گفتند اخه تو سرما بستنی بیاریم چرا!! خجالت کشیدم از حرفم

2706