2737
2739
عنوان

فروش وام ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 39 پست
من ٢٨ تومن هم ديدم تا ٣٠

یدونه وام ۵۰ملیونی اینقدر میفروختن؟

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهرانم نه ۵۰ملیونه

۵۰ میخوای۳۰ بفروشی؟؟🙄🙄🙄😏

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
جفتش باهم30؟

نه یدونه وام ۵۰ملیونیه

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
2728
تهرانم نه ۵۰ملیونه

۵۰تومنو میخای۳۰تومن بفروشی؟؟😕😕😕😕

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
۵۰ میخوای۳۰ بفروشی؟؟🙄🙄🙄😏

اره اره😂چون تویی۲۵ملیونم قبوله

نه یدونه وام ۵۰ملیونیه

۲ملیون هم سود بانکه واسه ۱۸م مگه اسگول باشه طرف

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
2738
۲ملیون هم سود بانکه واسه ۱۸م مگه اسگول باشه طرف

😂😂😂😂 دقیقا

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
۵۰تومنو میخای۳۰تومن بفروشی؟؟😕😕😕😕

نه خب😂چیزی که بچه ها اینجا گفتنو گفتم 😂خداوکیلی پولشو لازم داریم چون تویی ۲۵میدم😑

اره اره😂چون تویی۲۵ملیونم قبوله

میگم که یه بنده خدایی ۱۲م میخوادبفروشه بهمون خداخیرش بده آدم منصفیه

خب کسی ضامن نمیشه  شریکی برداریم😑

نه خب😂چیزی که بچه ها اینجا گفتنو گفتم 😂خداوکیلی پولشو لازم داریم چون تویی ۲۵میدم😑

بچه هااینجا دوتاشوباهم گفتن خدایی یکم فک کن 

2706