2733
2734
عنوان

فروش وام ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 39 پست
نه خب😂چیزی که بچه ها اینجا گفتنو گفتم 😂خداوکیلی پولشو لازم داریم چون تویی ۲۵میدم😑

اینا۱۰۰تومنو گفتن....اونم تو شهر ما۲۰ الب۲۵میفروشن

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
میگم که یه بنده خدایی ۱۲م میخوادبفروشه بهمون خداخیرش بده آدم منصفیه

پس خیلی منصفه خدا خیرش بده انشالله

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب کسی ضامن نمیشه  شریکی برداریم😑

من اصفهانم وگرنه برمیداشتم باهات همسرمم کارمنده می‌تونست ضامن بشه

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
اینا۱۰۰تومنو گفتن....اونم تو شهر ما۲۰ الب۲۵میفروشن

اها من نمیدونم که از این چیزا سردرنمیارم

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
2728
اها من نمیدونم که از این چیزا سردرنمیارم

خدایی خودت یود با این قیمت می‌خریدی

2740