2737
2739
من میخوام کوکو سیب‌زمینی درست کنم ولی با سیب‌زمینی خام  تا حالا با سیب‌زمینی خام درست نکردم&n ...

خیلی خوشمزه تره،با سیب زمینی ابپز بنظر من مثل پنکیک میشه،خیلیم روغن میبره.من با خام درست میکنم هم خیلی ترد و خوشمزه میشه.روغن هم کمتر میبره

.میشه برای خونه دار شدنم و بچه دار شدنم ی صلوات بفرستین🤩🤩🤩.نی نی یار این چهارمین کاربریمهههه.نترکون دیگهههه.با شماره همسرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخوام کوکو سیب‌زمینی درست کنم ولی با سیب‌زمینی خام  تا حالا با سیب‌زمینی خام درست نکردم&n ...

سیر هم رنده کن داخلش. خیلی خوش طعمش میکنه. نوش جان ❤️❤️

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
2731
خیلی خوشمزه تره،با سیب زمینی ابپز بنظر من مثل پنکیک میشه،خیلیم روغن میبره.من با خام درست میکنم هم خی ...

عاره سیب زمینی پخته یکم انگاری خشکم میشه اصلا

مرسی 😍❤️

Instagram📷me_in_netherlands 
لوبیا از وقتی گرون شده خوراک لوبیا برام شده دست نیافتنی 😣😣

ای جووونم اره خیلی کشیدن روش 😒

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740
چجوریه؟

من اینجوری درست میکنم.سرچ کنی دستورای متنوعی هستن.من به این روش درست میکنم.بادمجون رو مکعبی خورد میکنم میزارم تو اب نمک.من برای ۲ نفر ۴ تا بامجون درشت میزارم.پیاز مکعبی خورد میکنم میزارم طلایی ک شد بادمجونا رو میشورم میریزم روش.ی تفت میدم زیرشو کم میکنم تا اروم اروم سرخ تفت بخوره.ی کم ک طلایی شد زرد چوبه و نمک و فلفل سیاه میزنم.طلایی ک شدن ۴.۵ تا گوجه پوستشو میگیرم مکعبی خورد میکنم،بادمجونا رو میزنم‌کنار گوجه رو میریزم.بادمجونا رو میریزم روش.زیرشو کم کن اروم اروم اب میندازه میپزه.بزار خوب گوجه ابش کشیده ک شد و له شد اگر بادنجونا سفت بودن ی استکان اب بریز بزار بپزه پخته بود هم میتونی هم با نون بخوری هم برنج

.میشه برای خونه دار شدنم و بچه دار شدنم ی صلوات بفرستین🤩🤩🤩.نی نی یار این چهارمین کاربریمهههه.نترکون دیگهههه.با شماره همسرم 
من اینجوری درست میکنم.سرچ کنی دستورای متنوعی هستن.من به این روش درست میکنم.بادمجون رو مکعبی خورد میک ...

عزیزم رب و کدو هم بزن عالی میشه 

در آخر سر هم یا آبغوره یا ابلیمو 2 قاشق اضافه کن

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
من اینجوری درست میکنم.سرچ کنی دستورای متنوعی هستن.من به این روش درست میکنم.بادمجون رو مکعبی خورد میک ...

می تونی بامیه با گوشت قلقلی هم اضافه کنی منم درست می کنم یا سینه مرغ ریز کنی بریزی با برنج خوب میشه

📌متولد ۷۷ نیستم 
عزیزم رب و کدو هم بزن عالی میشه  در آخر سر هم یا آبغوره یا ابلیمو 2 قاشق اضافه کن

اره.گاهی میزنم.ولی همسرم کدو دوس نداره،نمیخوره😏🥴😢😁😁

ممنونم عزیز مهربونم

می تونی بامیه با گوشت قلقلی هم اضافه کنی منم درست می کنم یا سینه مرغ ریز کنی بریزی با برنج خوب میشه

عاره،وقتایی ک با برنج میخوایم بخوریم گوشت میزنم.مرسی جونم😍

خیلی بهتره

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم